Heart 725 0

W jakich krajach angielski jest najlepszym językiem do nauki?

W jakich krajach angielski jest najlepszym językiem do nauki?

Jakie kraje zwykle uczą się angielskiego? Fakt, że nauka za granicą w kraju z populacją anglojęzyczną jest bardziej skuteczna niż nauka angielskiego w domu - i nie ma nic do powiedzenia. Decyzja o kierowaniu się nie tylko jakością szkół językowych, ale także kosztami usług edukacyjnych w kraju. 

 • Jakie kraje zwykle uczą się angielskiego? Fakt, że nauka za granicą w kraju z populacją anglojęzyczną jest bardziej skuteczna niż nauka angielskiego w domu - i nie ma nic do powiedzenia. Dla wielu zawodów znajomość języka angielskiego ma kluczowe znaczenie, dlatego też liczba osób chętnych do nauki języka angielskiego nie zmniejsza się każdego roku. Jeśli więc wyjedziesz za granicę, aby nauczyć się języka, najpierw musisz zdecydować, jaki kraj. Decyzja o kierowaniu się nie tylko jakością szkół językowych, ale także kosztami usług edukacyjnych w kraju. Na tej podstawie oferujemy Państwu listę krajów, w których najlepiej jest uczyć się angielskiego.

  Kraje z najsilniejszymi szkołami angielskimi to Wielka Brytania i USA.

  Zanim zdecydujecie, do którego kraju należy się udać, naucz się listy słów i zwrotów, których nie należy używać podczas komunikowania się z obcokrajowcami

  Top 7 krajów, aby uczyć się angielskiego 

  1. Malta 

  Изучайте английский язык на Мальте

  Zaskoczony? Na próżno. Jeśli spodziewałeś się zobaczyć najwyższą ocenę Wielkiej Brytanii, nie spiesz się rzucać artykuł nieprzeczytany. O Wielkiej Brytanii powiemy ci trochę później: Aby móc zaszczycić się oceną tego kraju, nie należy dopuścić do niewspółmiernego stosunku do maltańskich cen usług edukacyjnych i siedmiu kręgów piekła podczas rejestracji. Malta ma skromniejszy koszt i dobrą jakość usług edukacyjnych, a także prostą procedurę rejestracji. 

  2. Kanada 

  Изучайте английский в Канаде

  Kanada jest uważana za jeden z krajów o skomplikowanej procedurze wizowej. A jednak jakość edukacji w Kanadzie zrekompensuje wszystkie trudności, z jakimi bmaga się dokumentacja. Lista dokumentów wymaganych do uzyskania wizy zostanie dostarczona w centrum wniosku wizowego. Dokumenty są przetwarzane bez osobistego udziału użytkownika, wystarczy zapewnić wszystko, co niezbędne. 

  3. Irlandia 

  Изучай английский в Ирландии

  W rzeczywistości Irlandia prawdopodobnie posiada drugie lub trzecie miejsce w odniesieniu do Kanady. Koszt szkolenia w tych krajach jest prawie taki sam, jedyna różnica: Podczas przetwarzania dokumentów w Irlandii będzie musiał dostarczyć trochę więcej informacji. 

  4. Wielka Brytania 

  Изучай английский в Великобритании

  Jakość edukacji w tym przypadku nie warto o tym mówić. Edukacja szkolna w Wielkiej Brytanii, o której już pisaliśmy, jest jednym z najlepszych na świecie, a uniwersytety - sen każdego aplikanta. Instytucje edukacyjne o światowej nazwie otwierają dla Ciebie drzwi, ale tylko wtedy, gdy jesteś gotów zapłacić (i wiele) za to bardzo szkolenie i nadal udało Ci się uzyskać wizę. Wizie do kraju nie towarzyszy chyba rysunek pentagramy i szamańskie śpiewy: Będziesz potrzebować osobistej obecności podczas ubiegania się o wizę, zaliczenia testów biometrycznych (odciski palców i siatkówka) oraz całego stosu dokumentów, które zostały przetłumaczone na język angielski. 

  Top 10 szkół językowych w Londyn: 

  • Crest Schools of English
  • Wimbledon School of English
  • ELC Hampstead
  • London School of English
  • TTI School of English
  • Isis Greenwich
  • IH London
  • Kaplan
  • SKOLA English in London
  • Mayfair School and Language in London 

  5. USA 

  Изучайте английский язык в США

  Koszt szkolenia jest taki sam, jak w Wielkiej Brytanii, ale nie ma bardzo przyjemnego niuansu: Przy intensywności ponad 20 lekcji tygodniowo będziesz musiał zapłacić dodatkową opłatę (naliczoną tym, którzy ubiegają się o wizę dla studentów). Nie tyle dokumentów, ile potrzeba do uzyskania wizy brytyjskiej, nie są potrzebne żadne tłumaczenia dokumentów. Ale proces ubieganie się o wizę wiąże się również z osobistym zaangażowaniem. 

  6. Nowa Zelandia i Australia 

  Изучай английский в Австралии или Новой Зеландии

  Wymogi wizowe prawie więcej niż w przypadku ubiegających się o ten sam dokument dotyczący szkolenia w USA i Wielkiej Brytanii. Wydaje się, że dobrym bonusem jest to, że edukacja jest kilkakrotnie tańsza niż w innych krajach anglojęzycznych. Nie zapominajmy jednak o kosztach lotu, dzięki czemu koszty szkolenia w USA i nowej Zelandii lub Australii będą takie same. 

  7. Republika Południowej Afryki 

  Изучайте английский в ЮАР

  Wiza nie będzie trudna. Istnieją dobre szkoły językowe, a jednak, aby udać się do tego kraju, aby uczyć się angielskiego jest warte tylko wtedy, gdy już odwiedził wszystkie powyższe kraje. Ten kraj nie powinien być również uważany za opcję, w której musisz iść, jeśli chcesz szybko nauczyć się angielskiego.

  Po nauczeniu się, w których krajach są najbardziej znane szkoły do nauki języka angielskiego, masz tylko jedną rzecz: Ważenie wszystkich «za» i «przeciw» edukacji zagranicznej w różnych krajach, wybierz kraj, który jesteś gotowy do odwiedzenia, aby zrealizować wieloletnie sen: Wreszcie uczyć się angielskiego. Ucząc się optymalnego środowiska językowego, można z łatwością nauczyć się angielskiego, mimo że masz 15 lat, 20 lub 40-65. W Wielkiej Brytanii, na Malcie, w Stanach Zjednoczonych lub w Kanadzie możesz uczyć się angielskiego na stronie 40.45 i 50 lat. 

  Życzymy powodzenia! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz