Heart 2178 0

Angielskie czasopisma o modzie

Angielskie czasopisma o modzie

Stereotypy mówią głośno: tylko kobiety lub pracownicy branży modowej czytają jasne, błyszczące publikacje. I naprawdę dla kobiet tworzone są kolorowe strony publikacji o modzie. Żywe ilustracje, niezwykłe zdjęcia, piękne komunikaty reklamowe - wszystko to przyciąga uwagę. 

Magazyny modowe są idealne do poprawy umiejętności czytania w języku angielskim

Stereotypy mówią głośno: tylko kobiety lub pracownicy branży modowej czytają jasne, błyszczące publikacje. I naprawdę dla kobiet tworzone są kolorowe strony publikacji o modzie. Żywe ilustracje, niezwykłe zdjęcia, piękne komunikaty reklamowe - wszystko to przyciąga uwagę.

Dlaczego warto czytać magazyny o modzie po angielsku?

Nie należysz do żadnej z powyższych kategorii? Jeśli właśnie zacząłeś uczyć się angielskiego, próbujesz czytać małe materiały tekstowe, powinieneś zwrócić uwagę na tego rodzaju czasopisma. Magazyny modowe są idealnym narzędziem do doskonalenia języka angielskiego z kilku powodów:

 • język czasopism jest dość prosty, używane są słowa aktywnego słownictwa;
 • około 30% słownictwa magazynów o modzie to międzynarodowe słowa, które są zrozumiałe dla osób posługujących się różnymi językami;
 • teksty na stronach publikacji nie są zbyt obszerne;
 • żywe zdjęcia, duża liczba ilustracji aktywuje uwagę i pamięć;
 • niektóre materiały będą interesujące nawet dla tych, którzy absolutnie nie są zainteresowani modą.

TOP 5 angielskich magazynów o modzie na poprawę języka:

Mode Lifestyle Magazine

Motto czasopisma - żyć pełnią życia. To życie i jest prezentowane na stronach publikacji. Dostępna jest drukowana i internetowa wersja magazynu. Moda, styl, wydarzenia, ciekawe fakty i recenzje wydarzeń - wszystko to można znaleźć na olśniewających stronach publikacji.

Przeczytaj więcej na oficjalnej stronie internetowej.   

Allure

Magazyn o modzie, który powstał jako prawdziwy hymn urody, a każda część publikacji poświęcona jest osobnemu aspektowi: Włosy, Skóra, Makijaż, Najlepsze produkty kosmetyczne, Moda, Salon i Spa, Celebrities. Żywe ilustracje, porady, rekomendacji, przepisy kulinarne, dyskusje - wszystko to jest Allure. 

Przeczytaj więcej na stronie magazynu.

FASHION Magazine 

Kanadyjska publikacja, która oferuje szczegółowe informacje na temat każdego aspektu mody: aktualności, trendy sezonowe, kolory, modele, porady,, styl uliczny, makijaż, gwiazdy, filmy, festiwale i wiele innych. Magazyn ma tylko cztery nagłówki: „moda”, „piękno”, „zakupy”, „scena”, ale niesamowita jest liczba podtematów. Jako odrębne tytuły wyróżniono: „moda dla mężczyzn”, „wydarzenia” i „konkursy”. 

Szczegóły znajdują się na oficjalnej stronie magazynu.

Hint Fashion Magazine 

Lakoniczny projekt magazynu, ciekawy wybór materiałów, recenzji kolekcji wiodących projektantów i wskazówki dotyczące właściwego doboru odzieży do stylu ulicznego. Magazyn jest prezentowany w formie elektronicznej; prawdziwi znawcy świata mody docenią tę publikację. W magazynie jest wiele nagłówków, nie wszystkie są tradycyjne dla zwykłego magazynu o modzie: 

 • Hinterview
 • Shoptart
 • Beauty Duty
 • Model Mania
 • Supernova
 • Jetsetera
 • Collections
 • Hint Blog

Przeczytaj więcej na oficjalnej stronie internetowej. 

Vogue 

Trudno będzie znaleźć osobę, która nic nie słyszała o tej publikacji. Prawdziwa biblia modowa, która na swoich stronach wprowadzi Cię do świata mody w całej jej różnorodności. Magazyn prezentuje dość dużą liczbę różnych pozycji: pokazy mody, trendy, ludzie, uroda, sklepy, akcesoria i wiele innych. Szczegóły - na oficjalnej stronie internetowej. 


 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz