Heart 1410 0

TOP 10 darmowych zasobów przygotowawczych do TOEFL

TOP 10 darmowych zasobów przygotowawczych do TOEFL

Możesz przygotować się do TOEFL samodzielnie, z korepetytorem lub na kursie angielskiego. I bez względu na wybraną opcję, dodatkowe zajęcia, ćwiczenia, testy próbne i informacje nie zaszkodzą. I wszyscy mogą to wszystko znaleźć w bezpłatnych zasobach przygotowawczych do TOEFL .

 • Kilka słów o przygotowaniach do TOEFL

  Certyfikat TOEFL jest jednym z warunków przyjęcia na uniwersytety w USA, Kanadzie i innych krajach anglojęzycznych. Konieczność przystąpienia do testu może pojawić się przed Tobą i po podjęciu decyzji o przeprowadzce do życia i pracy za granicą. Mówiliśmy już o cechach egzaminu TOEFL i jego strukturze. 

  Możesz przygotować się do TOEFL samodzielnie, z korepetytorem lub na kursie angielskiego. I bez względu na wybraną opcję, dodatkowe zajęcia, ćwiczenia, testy próbne i informacje nie zaszkodzą. I wszyscy mogą to wszystko znaleźć w bezpłatnych zasobach przygotowawczych do TOEFL. Sugerujemy wybranie z listy najlepszych! 

  Zasoby przygotowawcze do TOEFL

  ETS TOEFL   jest pierwszym zasobem, który musisz odwiedzić, ponieważ zdecydowałeś się zdawać TOEFL. To jest oficjalna strona testowa, która zawiera szczegółowy opis formatu egzaminu, rekomendacje dla tych, którzy go podejdą, oraz listę najlepszych zasobów do przygotowania.

  Test Magic  - portal, w którym oprócz próbnych wersji testu TOEFL można również znaleźć rekomendacje dotyczące napisania eseju, wskazówki dotyczące przygotowania i zdania egzaminu.

  Good Luck TOEFL  - zasób, dzięki któremu możesz zobaczyć, z jakich części składa się test TOEFL, oferuje rekomendacje i wskazówki, jak lepiej przygotować się i podjąć każdą część testu.

  Test Prepreview   - szczegółowe informacje na temat TOEFL. Portal zawiera również kilka przykładów testów.

  Get TOEFL   - dużo informacji o egzaminie, przykładach testów, rekomendacjach, opisie testu. Ponadto istnieje sekcja internetowych kursów języka angielskiego oraz lista zasobów do nauki języka angielskiego. 

  Materiały szkoleniowe: Testy próbne TOEFL 

  Portal 

  Opis 

    TestDEN 

  Test, który pomaga ćwiczyć odpowiadanie na pytania w formacie TOEFL 

   English Test 

  Testy treningowe, ćwiczenia 

    Graduates Hotline 

  Kilka testów przygotowujących do TOEFL 

  Test Preppractice  

  Kilka testów, które pomogą Ci poprawić wszystkie swoje umiejętności językowe. 

   Nonstop English  

  ćwiczenia podstawowe dla osób przygotowujących się do TOEFL lub innych międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego 

  Życzymy udanego testu! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz