Heart 360 0

Dla których zawodów znajomość języka angielskiego jest krytycznie ważna?

Dla których zawodów znajomość języka angielskiego jest krytycznie ważna?

Angielski dzisiaj - umiejętność, która upiększy życiorys przedstawiciela każdego zawodu. Dlaczego znajomość języka angielskiego jest zaletą? W jaki sposób język angielski wpływa na sukces zawodowy? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania. 

 • Angielski dzisiaj - umiejętność, która upiększy życiorys przedstawiciela każdego zawodu. Szczególnie jeśli naprawdę znasz język na poziomie, na którym chcesz ubiegać się o pracę. Napisaliśmy już o tym, jak zrobić życiorys w języku angielskim. Niektórzy pracodawcy obejmują język angielski jako wymóg dla kandydatów, podczas gdy inni nawet nie wspominają go jako sprawy Oczywiście. Dlaczego znajomość języka angielskiego jest zaletą? W jaki sposób język angielski wpływa na sukces zawodowy? Spróbujmy odpowiedzieć na te pytania. Istnieje lista zawodów, dla których mówienie po angielsku jest niezbędne. 

  TOP 5 zawodów, dla których wymagany jest angielski 

  Английский для работы

  Dla których zawodów konieczne jest znajomość języka angielskiego? Nie dodajmy do tej listy przedstawicieli tych specjalności, dla których głównym narzędziem jest angielski: Tłumacze i nauczyciele języków obcych, a także dyplomaci. 

  Menedżer firmy, Kierownik projektu 

  Świat biznesu od dawna przestał być zamkną przestrzenią danego kraju lub sfery. Dziś świat biznesu jest otwartym oceanem możliwości (przebacz patosowi ostatniego zdania). It jest bardzo trudny lub nieekonomiczny w budowaniu biznesu bez powiązań z zagranicznymi partnerami, inwestorem, dostawcami lub innymi przedstawicielami społeczeństwa obcojęzycznego. A międzynarodowy język komunikacji w środowisku biznesu od dawna uważany jest za język angielski. Więc zaprzeczyć, że angielski jest bardzo ważną umiejętnością edukacji biznesowej jest śmieszne. Dlaczego język angielski stał się tak rozpowszechniony w świecie biznesu - może być dyskutowany na czas nieokreślony. O wiele lepiej opanować umiejętność mówienia po angielsku i czuć się pewnie w każdej sytuacji: Podczas komunikacji z zagranicznymi gośćmi lub partnerami handlowymi, w przypadku zawierania umów i podpisywania umów, w ramach nieoficjalnej rozmowy z kolegami z biznesu. Angielski jest nie mniej ważny dla przedsiębiorców niż umiejętność znajdowania źródeł ważnych informacji - dla jednego z nich. 

  Dziennikarz 

  It może być publicyorem bez znajomości języka angielskiego. Ale aby być dobrym publicyorem, jest prawie niemożliwe. Dzienniczka pracuje w dziedzinie informacji, jest albo pierwszym, który uczy się niezbędnych informacji i udostępni je społeczeństwu, albo pracuje w redakcji powiatowej gazety z obiegiem do tysiąca kopii. Przestrzeń informacyjna świata, z reguły - angielski. Dobry publicysta powinien zorientować się w tej przestrzeni nie jest gorszy niż rodzimy mówca. 

  Сopywriter 

  Powody nauki języka angielskiego mogą być takie same, jak powody dla publiktora. Plus - treści jakościowe są tworzone na podstawie już istniejących i własnych myśli i wniosków. Uzyskanie pomysłów na dobre teksty i niezbędnych informacji z treści rosyjskojęzycznych jest prawie niemożliwe. Ogromna ilość informacji w języku angielskim, prawdziwa skarbnica wiedzy - po prostu odsuń się od ciebie. 

  Kierownik Sprzedaży 

  Sprzedaż usług i produktów na rynku krajowym jest z pewnością dobra. Ale zgadzam się, znacznie lepiej - rozwijać granice zagraniczne. Niektóre szkoły języka obcego oferują nawet, między innymi, kursy języka angielskiego dla menedżerów. 

  Marketingowiec 

  W tym przypadku wszystko jest proste. Nawet jeśli jesteś zaangażowany w badania rynku krajowego, będzie bardzo trudne bez znajomości języka angielskiego. Po pierwsze, bez znajomości języka angielskiego będziesz niezwykle trudno studiować i stosować doświadczenie zagranicznych firm, a ponadto 90% wysokiej jakości literatury dotyczącej marketingu jest publikowane w języku angielskim. 

  W jakich dziedzinach znajomość języka angielskiego będzie korzystna? 

  Programista 

  Bez znajomości języka angielskiego, co do zasady, można to zrobić, jako profesjonalne słownictwo angielskie uczysz się w trakcie szkolenia. Potem najważniejsze - znaleźć wspólny język z pracodawcą. Dobry programista weźmie i bez znajomości języka angielskiego. Ale tylko dobry pracodawca krajowy będzie musiał szukać. Zagraniczne firmy IT oferują więcej perspektyw i oceniają swoją pracę na wyższym poziomie. 

  Lekarz 

  Lekarz jest profesją, która pozwala na szybkie dostosowanie się podczas przemieszczania się za granicę, ponowne podjęcie egzaminów kwalifikacyjnych i kontynuowanie pracy w specjalności. I aby przenieść się za granicę będzie potrzebował języka angielskiego. 

  Ekonomista 

  Świat finansowy jest światem, w którym bardzo ważne jest, aby mieć szybki dostęp do aktualnych informacji. Oto najnowsze informacje, najczęściej dostępne w języku angielskim. Ponadto jest mało prawdopodobne, aby można było nawiązać kontakty biznesowe z zagranicznymi partnerami, znając tylko swój język ojczysty. Ekonomiści wybierają zwykle jeden z kursów angielskiego: «Angielski dla finansistów», «angielski dla przedsiębiorców», czasami – «angielski dla księgowych». 

  Życzymy powodzenia w nauce języka! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz