Hurt 558

Test GMAT jest pierwszym krokiem w kierunku udanej kariery biznesowej

Test GMAT jest pierwszym krokiem w kierunku udanej kariery biznesowej
Aby uzyskać dyplom MBA w jednej z zagranicznych szkół biznesowych i rozwijać się zawodowo, musisz przejść test GMAT lub Graduate Management Admission Test. 
 • Aby uzyskać dyplom MBA w jednej z zagranicznych szkół biznesowych i rozwijać się zawodowo, musisz przejść test GMAT lub Graduate Management Admission Test.

  Kilka słów o teście 

  Jeśli postawiłeś sobie za cel zapisanie się do szkół biznesowych w USA, Canada i krajach europejskich, aby uzyskać dyplom MBA i rozwijać się zawodowo, musisz przejść test GMAT lub Graduate Management Admission Test. Przygotuj się na to, aby nie było tak łatwe. W końcu, aby uzyskać pożądane 750-800 punktów wielu studentów potrzebuje dużo i starannie przygotowane.

  Czy to jest tego warte? Tak, a nie nie. W końcu, podczas składania wniosku do MBA, oprócz dobrej dokumentacji, Komisja przyjęć zwróci uwagę na wynik GMAT. 

  Może to naprawdę odgrywać decydującą rolę. Tak więc dobrym przygotowaniem do testu jest twój pierwszy krok w drodze do szkoły biznesowej. Można wybrać różne opcje przygotowania: Uzbroić się w książki i podręczniki i przygotować się, wynająć nauczyciela, wziąć kursy angielskiego lub zapisać się na zajęcia przygotowawcze.

  W tym miejscu należy ocenić swoje możliwości i określić, w jaki sposób lepiej przyswoić informacje. 

  Dlaczego GMAT nazywa się «computer-adaptive»? 

  Test GMAT jest adaptacji do komputera, co oznacza nie tylko wykonywanie go z komputerem, ale także, że komputer «dostosowuje się» do poziomu wiedzy użytkownika. Po pierwsze, zostaniesz poproszony o średni poziom trudności. Jeśli odpowiesz poprawnie, poziom trudności wzrasta, jeśli nie - zmniejsza się. Około połowa wnioskodawców, według statystyk, udziela poprawnych odpowiedzi na pierwsze pytania. 

  Struktura GMAT 

  W teście GMAT musisz pokazać swoją wiedzę w trzech sekcjach: Analytical Writing, Verbal Reasoning, Quontitative Reasoning. Pierwszy trwa 60 minut, drugi i trzeci - 75 minut każdy.

  Test GMAT możesz wziąć tyle, ile chcesz, ale nie więcej niż 5 razy w roku. Więc jeśli po raz pierwszy jesteś pecha, nie rozpacz. 

  Zalecamy zwrócenie uwagi na artykuł dotyczący przygotowania do egzaminu GMAT. 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz