Hurt 1428

Jak przygotować się do egzaminu Gmat?

Jak przygotować się do egzaminu Gmat?
Niezależnie od poziomu myślenia angielskiego i logicznego, bez znajomości cech GMAT i jego małych sztuczek, nie jest prawdopodobne, aby wygrać zdecydowaną walkę. 
 • Na początek Graduate Management Admission Test to angielski egzamin z zakresu edukacji ogólnej, który określa poziom umiejętności analitycznych, matematycznych i werbalnych danej osoby. Wyniki GMAT wymagają, aby ich uczestnicy do wiodących szkół biznesowych na świecie i programu MBA.  

  Przez lata GMAT ocenia zdolność ludzi do myślenia. 

  Dlaczego podejmiecie egzamin GMAT? 

  подготовка к экзамену GMAT

  Po pierwsze, konieczne jest przekazanie go osobom, które chcą studiować w szkołach biznesowych na całym świecie: USA, Francja, Wielka Brytania, Kanada, Belgia, Niemcy, Hiszpania, Indie, Korea i inne. Obecnie test GMAT jest uważany za jeden z testów wstępu w ponad 2,100 szkołach i 5,900 programach na całym świecie.

  Najpopularniejszym programem jest MBA (od Enga. Master of Business Administration), co oznacza tytuł magistra administracji biznesowej i zarządzania gospodarczego. Istnieje kilka rodzajów programów MBA, a większość z nich wymaga wyników GMAT.

  Ponadto, obecność tego egzaminu jest uważany za bezwarunkową przewagę przy rozważaniu CV przez wiodących firm zagranicznych, a jednocześnie może pomóc w rozwoju kariery. 

  • Jak długo trwa test? Trzy i pół godziny.
  • Ile kosztuje wynajem gmatu? Na całym świecie cena wynosi 250 dolarów.
  • Jak ważny jest certyfikat GMAT? Wynik jest ważny przez 5 lat po zaliczeniu testu. 

  Jak przygotować się do Gmat? 

  Istnieją trzy sposoby przygotowania się do testu GMAT: Autonomiczny, kurs GMAT i wspólne podejście. 

  Uważamy, że ta ostatnia opcja jest najskuteczniejsza, ponieważ pozwala na lepszą konsolidację niezbędnych informacji. Zanim zaczniesz przygotowywać się do testu GMAT, musisz zidentyfikować i zebrać materiały szkoleniowe. Oto te, które mogą pomóc w nauczeniu się: 

  Przewodnik GMAT zawiera wszystkie niezbędne informacje, w tym test, jak się zarejestrować, jak przygotować, czego oczekiwać od egzaminu w dniu badania i tak dalej. Jest to dobry samouczek online, który umożliwia rozpoczęcie pracy z gmatami. 
  • Przeprowadzenie formacyjnych testów praktycznych jest najlepszym sposobem oceny gotowości do przejścia jimat. Jeśli chcesz uzyskać wiarygodną praktykę - zalecamy zapoznanie się z pełnym zestawem interaktywnych komputerowych egzaminów praktycznych GMAT. Każdy z nich jest wyposażony w szczegółowe raporty z oceny, które pomogą Ci określić, które etapy testu należy skoncentrować w sposób bardziej staranny. 
  • Książki przygotowujące do egzaminu Manhattan Prep są częścią wyczerpującego zestawu, który obejmuje każdy obszar egzaminu, dając szczegółowe i specjalistyczne instrukcje oprócz wskazówek i sztuczek. 
  • Inną możliwością przygotowania są oczywiście sieci społeczne. Jednakże każda społeczność ma swoje własne specyfiki. W niektórych można znaleźć testy z odpowiedziami, w innych, aby komunikować się z tymi, którzy przeszli egzamin. Strony na Facebooku: Beat The GMATGMAT Club i inne. 

  Zalecamy połączenie tego samoszkolenia z kursami GMAT, które można znaleźć w naszej usłudze. 

  Kursy szkoleniowe dla GMAT w Warszawie

  подготовка к GMAT в Киеве

  TFLS

  LAGUNITA EDUCATION

  Manhattan Academy

  Kiedy należy rozpocząć przygotowanie? 

  Nie ma powszechnej tajemnicy udanego przygotowania do testu GMAT. Niech brzmi to banowo, ale dla każdego sposobem na sukces jest jego. Eksperci radzą, aby rozpocząć przygotowanie do GMAT dwa miesiące przed datą zaplanowanego zakończenia pod warunkiem, że twój angielski jest bardzo dobry, a ponieważ szkoła nie całkowicie wymazał wzór równania kwadratowego. Jednak w przypadku reasekuracji lepiej zacząć się przygotowując wcześniej - lepiej mieć trochę czasu w rezerwie niż szaleńczo przerzucać podręczniki w zeszłym tygodniu, mając nadzieję na cud. 

  Pierwszy niuans preparatu dla GMAT 

  Pierwszą rzeczą do podjęcia decyzji - niezależnie lub z czyjś pomocą. Tutaj wszystko zależy od osobistej zdolności do organizowania się i pracy na sobie bez dawania sobie żadnych ustępstw. Nawet jeśli masz odpowiednią siłę woli, na początku można poczuć pewne zamieszanie, po prostu nie wiedząc, gdzie zacząć. Może być konieczne zorganizowanie kilku sesji z doświadczonym nauczycielem (który warto wybrać, biorąc pod uwagę przede wszystkim pozytywne opinie). It pomoże zidentyfikować «obszary problematyczne» Twojej wiedzy, powie Ci, która część GMAT powinna działać bardziej ostrożnie: Werbalne lub matematyczne, i nauczy Cię skutecznie planować pracę. Jeśli mieszkasz w dużym mieście, możesz zapisać się na kursy przygotowując się do GMAT. Ale nie trzeba widzieć w kursach klucz do sukcesu. Kursy, nawet najlepsze i najbardziej reklamowane, są rodzajem narzędzia, które pomaga tylko pracować nad sobą. 

  Drugi niuans preparatu dla GMAT 

  Drugim ważnym pytaniem o szkolenie jest być może podręczniki. Jeśli materiały szkoleniowe są zazwyczaj wliczone w koszt szkolenia, to, przygotowanie się, nie bez dobrych podręczników. Tutaj masz ogromny wybór, ale spieszymy się, aby zawieść: Jeden samouczka, który równie idealnie przygotowałby się do wszystkich sekcji GMAT aż do publikacji. Więc będziesz musiał zrobić oba. Popularna Miłość oficjalny Przewodnik dla GMAT Przegląd, Manhattan GGMAT korekty zdania, oficjalny Przewodnik dla Verbal przeglądu, oficjalny Przewodnik dla przeglądu ilościowego, pękanie GMAT przez Princeton przeglądu, Kaplan Premier Program, Powerscore krytyczna rozumowanie Biblia, Project GMAT zaawansowanych matematyki i GMAT dla Dummies. Są to najbardziej zalecane zasoby wśród tych, którzy wygrali przeciwko GMAT. Te książki nie są łatwe do zakupu, najlepszym rozwiązaniem - to jest zamówienie w sprawdzonego i przetestowanego sklepu internetowego, ponieważ jest to łatwiejsze i tańsze. Należy pamiętać, że bardzo często w Internecie można znaleźć reklamy «niezwykle skuteczne» zasoby, które są w stanie przygotować się do GMAT prawie na kilka dni. Ci, którzy padają na takie sztuczki reklamowe i «przygotować» na kilka dni z pomocą książek cud, zawsze nie upaść. 

  Trzeci niuans preparatu dla GMAT 

  Trzecim ważnym szczegółem jest zdolność do zarządzania czasem. Wydaje się, że czas nie ma nic wspólnego z możliwością analizy, logicznie myślenia i struktury informacji, które testuje GMAT. Ale jeśli nauczysz się kontrolować czas, będziesz w stanie wykonać każde zadanie, nawet najtrudniejsze i zdradzieckie. Utrzymywanie kontroli nad czasem oznacza zachowanie czujności i brak paniki, możliwość losowej reakcji w zimnej krwi i poruszania się po niej, prawidłowe ustalanie priorytetów. Na początkowym etapie przygotowania ważniejsze jest uchwycenie istoty zadań, zajęcie się funkcjami testu. Jednak przy każdym nowym zajęciu coraz więcej uwagi należy poświęcić zarządzaniu czasem. Gdy przyzwyczaisz się do pracy z timerem, nie mylisz się z testem i, mijając GMAT, poczujesz się swobodnie. 

  Życzymy powodzenia! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz