Heart 3666

Gdzie wybrać szkolenie IELTS w Warszawie?

Gdzie wybrać szkolenie IELTS w Warszawie?

Gdzie wybrać szkolenie IELTS w Warszawie? Egzamin IELTS to jeden z najbardziej popularnych testów sprawdzających umiejętność posługiwania się językiem angielskim. Jeśli zawsze marzyłeś o studiach, pracy lub ogólnie o życiu za granicą gdzie wymagany jest język angielski, to egzamin IELTS jest tym czego ci potrzeba do spełnienia tych marzeń. Wiele uczelni anglojęzycznych wymaga zdania tego egzaminu a pracodawcy będą wiedzieć, że na pewno znasz język i nie będzie musiał cię dodatkowo z niego przeszkalać do pracy. Cały egzamin trwa około trzech godzin i sprawdza takie kompetencje jak rozumienie ze słuchu, pisanie, czytanie oraz mowa. 

 • W internecie jest masa ofert które oferują przygotowanie do egzaminu IELTS. Oczywiście, można się uczyć online z domu, lecz nie każdemu odpowiada taka metoda nauki, wolą uczyć się twarzą w twarz z żywym człowiekiem. Dla takich osób najlepszym wyjściem będą stacjonarne szkolenia IELTS. Szkoły mogą różnić się cenami, opiniami, ogólnym poziomem nauczania oraz rodzajami IELTSów do których przygotowują (są dwa rodzaje egzaminów:moduł Academic oraz moduł General Training). W tym zestawieniu nie będziemy skupiać się na tym która szkoła jest lepsza, tylko przedstawimy ogólne możliwości a wyboru trzeba dokonać samemu.

  Lista szkół i kursów przygotowujących do egzaminu IELTS w Warszawie:

  1. British Council Polska – Jest to firma odpowiedzialna za stworzenie egzaminu IELTS, zatem nie mogło zabraknąć jej w tym zestawieniu. Jako twórcy testu i instytucja w której odbywa się egzamin, prowadzą także szkolenia przygotowujące do zadania egzaminu IELTS. Posiadają swoją placówkę w Warszawie więc zdecydowanie warto zastanowić się nad tym wyborem. Szkolenie trwa około czterech miesięcy a cena waha się w przedziale od 2500 złotych do 3000 złotych, zależnie od terminów szkolenia. Zajęcia kursowe odbywają się dwa dni w tygodniu przez półtorej godziny, poza jednym specjalnym kursem odbywającym się tylko w niedzielę, który trwa trzy godziny i piętnaście minut. Adres internetowy gdzie można znaleźć więcej informacji.

  2. Cambridge School of English – Znana szkoła języka angielskiego która oferuje bardzo szeroką gamę usług zzakresu edukacji języka angielskiego. Skupiając się na testach przygotowujących do egzaminu IELTS, oferta zakłada spotkania dwa razy w tygodniu. Cały kurs trwa semestr (około czterech miesięcy) i zakłada on sześćdziesiąt lekcji po czterdzieści pięć minut każda oraz dodatkowo dziesięć warsztatów. Grupy są ograniczone i liczą odpowiednio od trzech do dziewięciu osób. Ceny wahają się w przedziałach od 1500 złotych do 2600 złotych, zależnie od tego czy naukę prowadzi native speaker lub non-native. Adres internetowy szkoły.

  3. Time2TALK – Jest to w miarę nowa szkoła która w swojej ofercie ma przygotowanie do egzaminów IELTS. Time2TALK oferuje zajęcia w małych grupach dydaktycznych które nigdy nie przekraczają 6 osób. Dodatkowo zapewniają każdej grupie możliwość nauki z native speakerem i przejście próbnego testu IELTS w cenie kursu. Sam kurs kosztuje 1350 złotych w cenie których jest trzydzieści lekcji po dziewięćdziesiąt minut, darmowe materiały dydaktyczne oraz okresowe „sprawdziany” które ocenią aktualny stopień przygotowania kandydata na każdym poziomie nauki. Adres internetowy szkoły.

  4. Prestige Lingua – Oferta Prestige Lingua jest podobna do reszty, mianowicie oferują oni naukę w małych grupach dydaktycznych od czterech do siedmiu osób. Lekcje odbywają się dwa razy w tygodniu po dziewięćdziesiąt minut lub raz sto osiemdziesiąt w soboty. W ofercie znajduje się również możliwość opłaty za kurs w ratach, maksymalnie trzy raty. Koszty takiego kursu to odpowiednio: 452 złotych dla trzech rat, 678 złotych dla dwóch rat lub 1344 złotych z góry za całość. Więcej informacji o szkole można uzyskać na stronie internetowej.

  5. Uniwersytet SWPS – Uniwersytet oferuje swoje usługi przygotowania do kursów IELTS nie tylko dla swoich absolwentów (choć dla nich przewiduje zniżkę) lecz także dla każdego chętnego. Kurs ten odbywa się w grupach osiem do dziesięciu osób i składa się z sześćdziesięciu lekcji na platformie online oraz dwudziestu spotkań z lektorem po czterdzieści pięć minut we wtorki lub czwartki. Cena całego kursu mieści się w okolicach 1000 złotych. Dodatkowe informacje można przeczytać na stronie szkoły.

  6. Profi-Lingua – Szkoła Profi-Lingua nie podaje w jakich grupach dydaktycznych prowadzone są jej kursy do egzaminów IELTS. Na kurs składa się sto dwadzieścia godzin lekcyjnych po czterdzieści pięć minut które odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie lekcje, w poniedziałki/środy lub wtorki/czwartki. Zasięg godzinowy jest bardzo szeroki, bo można wybrać zajęcia od 7:00 aż do 19:40. Istnieje także możliwość uczęszczania na zajęcia sobotnie które trwają cztery godziny lekcyjne. Cena całościowa kursu to 1137 złotych którą można rozłożyć na raty do 227 złotych miesięcznie. Strona internetowa szkoły znajduje się pod adresem.

  Powyższe zestawienie nie wyczerpuje wszystkichdostępnych szkół w Warszawie, lecz daje ogólny wgląd w to jak przebiegają zajęcia i ile kosztują. Można wybrać którąś z przedstawionych szkół w artykule lub samemu poszukać oferty która najlepiej odpowiada indywidualnie.

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz