Heart 936

Angielski dla prawników: Słowniki, zasoby, orzecznictwo Wielkiej Brytanii

Angielski dla prawników: Słowniki, zasoby, orzecznictwo Wielkiej Brytanii
Studia lub praca za granicą otwiera przed wieloma ludźmi duże perspektywy. Dla prawników lub studentów prawa te perspektywy mogą być otwarte, pod warunkiem, że znasz prawno-angielski, który może być poprawiony przez ciekawe zasoby i słowniki internetowe. 
 • Studiowanie lub praca za granicą oferuje wiele możliwości dla wielu osób. Ale tylko w celu skorzystania z tych perspektyw, konieczne jest, aby poprawić swoją wiedzę i umiejętności, w tym znajomość języka angielskiego. Mówiliśmy już o tym, które zawody mają kluczowe znaczenie dla znajomości języka angielskiego. A prawnicy są na tej liście. Napisaliśmy już o książkach, egzamiach i zasobach do nauki języka angielskiego prawno-angielskiego, dziś opowiemy więcej o słownikach i zasobach prawnych online dotyczących orzecznictwa w Wielkiej Brytanii. 

  cdextras.cambridge.org

  Английский для юристов

  Doskonały słownik międzynarodowych terminów prawnych. Oprócz nauki nowych słów za pomocą słownika, będziesz również mógł ćwiczyć nową wiedzę za pomocą gier językowych. Poprawa poziomu prawno-angielskiego - proste. 

  legal-explanations.com 

  Английский для юристов: словари, порталы, ресурсы

  Bezpłatne zasoby, które oferują ponad 2500 warunków prawnych wraz z opisem. Zasoby te są nadal rozwijane, rozwijane i rozwijane za pomocą nowych słów i terminów. Ta strona jest idealna dla studentów prawa. 

  www.nolo.com

  Юридический английский: онлайн-словарь

  Słownik online oferujący bezpłatne informacje prawne o jakości. Przy pomocy tego zasobu można nie tylko znaleźć potrzebne słowo ze szczegółowym opisem, ale także wypracować pewne kwestie prawne dzięki szczegółowym podręcznikowi, które są przedstawione w prostym języku angielskim. 

  www.translegal.com 

  Английский для юристов: документы и рекомендации

  Zasób oferuje cały zbiór wskazówek dotyczących przygotowania niektórych dokumentów. Porady i wskazówki, artykuły, wskazówki - to jest to, co można znaleźć na tym portalu. 

  public.findlaw.com

  Юридический английский

  Zasób, który zawiera szczegółowe informacje na temat określonego tematu prawnego w języku angielskim. Jak wynająć prawnika w kraju anglojęzycznym? Jak zrozumieć unikalne prawa w Twoim regionie? Portal pomoże Ci znaleźć odpowiedź na każde pytanie prawne. Ponadto, będzie można dowiedzieć się wiele o orzecznictwie w Wielkiej Brytanii.

  Przygotuj się na egzamin języka angielskiego dla prawników za pośrednictwem tych zasobów i słowników internetowych. Ponadto możesz po prostu wzbogacić swoje słownictwo o legalną słownictwo i poprawić pisany i mówiony język angielski. 

  Życzymy powodzenia w szkoleniu! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz