Heart 1067 0

Ucz się angielskiego podczas oglądania filmów: 5 najlepszych filmów kryminalnych

Ucz się angielskiego podczas oglądania filmów: 5 najlepszych filmów kryminalnych

Nie ma nic prostszego niż połączenie biznesu z przyjemnością - oglądaj ulubione filmy w oryginalnym języku i popraw swój angielski! Oferujemy 5 najlepszych filmów kryminalnych, które zachwycą Cię w świecie języka angielskiego. 

Często słyszysz zwrot „Aby uzyskać wynik, język angielski musi codziennie zabierać trochę czasu”? I już zaczęła cię denerwować, ponieważ zmuszanie się do nauki języka każdego dnia nie jest takie proste. To nie tylko twoje pragnienie, ale także czas, którego bardzo brakuje. 

Cóż, nie będziemy szukać wymówek i oszukiwać się z powodu braku czasu. W końcu najważniejsze jest, aby naprawdę chcieć coś zrobić. Na przykład lubisz kryminały? Nie ma nic prostszego niż połączenie biznesu z przyjemnością - oglądaj ulubione filmy w oryginalnym języku i popraw swój angielski! Oferujemy 5 najlepszych filmów kryminalnych, które zachwycą Cię w świecie języka angielskiego. Chociaż lepiej zacząć uczyć się angielskiego z serią Living Network od Australia Network. 


The Godfather

Пов’язане зображення 

To dokładnie ten film, który zdecydowanie warto obejrzeć w oryginalnym języku. Dramatyczna kryminał z rzekami krwi i konfrontacja mafijnych klanów, arcydzieło światowego kina. Jest mało prawdopodobne, że będzie można oderwać się od ekranu, nawet jeśli widziałem tego filmu - oryginalny angielski soundtrack ujawni wiele nowego i ekscytującego. 

Django Unchained

Результат пошуку зображень за запитом

Film Quentina Tarantino - i to wszystko. Trudno jest ustalić gatunek, ale krwawa estetyka Tarantino i ciągłe potyczki, choć w stylu zachodnim, będą bliskie fanom kryminałów. 

Lord of War

Результат пошуку зображень за запитом

Ekscytujący thriller z Nicolasem Cageem i odrobiną dramatu kryminalnego. Ciekawie będzie śledzić fabułę filmu, ponieważ jest to historia braci z Ukrainy, którzy budują biznes w Stanach Zjednoczonych sprzedając broń lokalnym gangom. 

True Grit

Результат пошуку зображень за запитом

To opowieść o tym, jak mała dziewczynka postanawia pomścić za swoich rodziców. Sprawiedliwość nie zawsze zwycięża. Czasami trzeba mu pomóc, ale czy jednooki pijak Ruben Cogburn pomoże głównemu bohaterowi filmu w tej sprawie, nawet jeśli jest znany ze swojego „żelaznego uścisku”? 

3:10 to Yuma

Результат пошуку зображень за запитом

Film „Train to Yuma” to dramatyczny film akcji z nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Stary rolnik Daniel Evans znajduje się w rozpaczliwej sytuacji: gospodarstwo prawie nie przynosi pieniędzy z powodu nieurodzaju i musi spłacić dług za leczenie syna. Los przenosi go do słynnego bandyty, który obrabował kompanię kolejową i został aresztowany. Daniel zgadza się być jedną z 200 eskortujących więźniów, ponieważ desperacko potrzebuje pieniędzy. Wysokiej jakości angielska ścieżka dźwiękowa i napisy - wszystko, co jest potrzebne do pompowania języka angielskiego. 

Życzymy ciekawego oglądania! 

  • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

    Komentarze


      Dodaj komentarz