Heart 269 0

Ucz się angielskiego i magii w szkole online czarów i magii «Hogwarts»

Ucz się angielskiego i magii w szkole online czarów i magii «Hogwarts»

Czy od dawna marzyłeś o zostaniu uczniem «Hogwarts»? Teraz ten sen może się urzeczywistnić - dołącz do platformy internetowej szkoły czarów i magii! 

Czy od dawna marzyłeś o zostaniu uczniem «Hogwarts»? Teraz ten sen może się urzeczywistnić - dołącz do platformy internetowej szkoły czarów i magii!  

Kilka słów o platformie 

Hogwarts Virtual School of Witchcraft i Wizardry zaprasza wszystkich do rejestracji w jednym z czterech wydziałów. Platforma jest w języku angielskim, więc wszyscy potteromanowie, którzy chcą pompować angielski, zdecydowanie zalecamy, aby zwrócić na to uwagę. Najbardziej zaawansowanymi kreatorami w technologii Muggle były tworzenie platformy, przy wsparciu Wiesengamota, amerykańskich i brytyjskich ministerstw magii, jak również administracji «Hogwarts», tak, że można zbadać jego ekspansji więcej niż dziennie. 

Rejestracja 

Po udanej rejestracji na portalu zostaniesz wysłany na adres poczty «sowa»: 

Według adresu pocztowego, Hedwig teksturuje wszystkich Gryffindorów. Przy okazji, konieczne jest, aby dokładnie przemyśleć, jaki wydział nadal chcesz wejść: A do inteligentnych i pięknych w tym samym czasie nie będzie działać, można wybrać wydział tylko raz - przy rejestracji. Następnie będziesz musiał nosić określony kolor remisu na resztę treningu, więc po prostu zdecyduj, który z nich najlepiej Ci odpowiada. 

Labirynt wirtualnych Hogwarts

Podobnie jak prawdziwe Hogwarty, można zgubieć się w wirtualnej szkole. Zwróćmy więc uwagę na kilka miejsc, które warto odwiedzić w pierwszej kolejności: 

 • Great Hall (Wielka sala). W dużej sali znajdują się przedstawiciele wszystkich wydziałów, nauczyciele, więc mówią tylko to, co jest właściwe. Pamiętaj, że możesz usłyszeć tutaj przez dodatkowe ucho.
 • The Owlery (Sowiarnia). Można użyć tego programu do wysyłania wiadomości. Dostępne do odwiedzenia dopiero po rejestracji.
 • Hogwarts Library (Biblioteka). The Hogwarts Virtual Book Depository ma wiele książek na czary i magii, a także twórczości studenckiej. Możesz także wypełnić szkoczną bibliotekę swoją pracą.
 • Dormitory (Hostel). Na początku szkolenia musisz dołączyć do jednego z schronisk. W konsekwencji, można stać się głównym mistrzem, ale na pewno nie w pierwszym roku edukacji.
 • Common Room (wydział salonu). Miejsce komunikacji studentów.
 • Hogwarts Trivia (Hogwarts Common Hall). 

Szkolenia 

Hogwarts, nawet jeśli wirtualne jest szkoła, więc tutaj trzeba się nauczyć. Każdy kurs jest podzielony na dziewięć bloków. Brak prac domowych, esej, quizów i testów. Nowy ruch integracyjny Muggles and Wizards współpracuje z przedsiębiorcami z Kosowa Lane w celu zapewnienia niezbędnych materiałów i usług Hogwarts Jak najszybciej. Księgarnia «Flores i Blotts» do pracy nad tłumaczeniem podręczników na format cyfrowy.  

W katalogu kursów znajduje się wiele przedmiotów, które należy studiować. Nie możesz zrezygnować z tematu, ponieważ konieczne jest przejście do następnego kursu. Nikt nie chce iść do drugiego roku, prawda? Ponadto, wszystkie zadania szkoleniowe muszą być wykonane na czas, w przeciwnym razie trzeba będzie dowiedzieć się, jakie są kary w wirtualnych Hogwarts. Kiedy robisz swoją pracę domową, zdobywasz punkty za wydział, a znajdziesz karty czekoladowe żaba. Warto zauważyć, że w odległej przyszłości możesz nawet mieć szansę być profesorem Hogwartów online. 

Katalog przedmiotów dla odświeżników: 

 • Astronomy  
 • Charms  
 • Defense Against the Dark Arts  
 • Herbology  
 • History of Magic
 • Potions  
 • Transfiguration 

Cała komunikacja na stronie jest w języku angielskim, więc szybko poprawić nie tylko umiejętności mówienia, ale także pisanie, czytanie, wzbogacić leksykonu z slangiem. Rejestracja i wszystkie usługi serwisu są bezpłatne. 


Życzymy Wam interesującej przygody i fascynującej nauki w murach Szkoły Wochcraft i magii Hogwarts! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz