Heart 352 0

Top 5 komedie do nauki języka angielskiego

Top 5 komedie do nauki języka angielskiego

Ucz się angielskiego podczas oglądania filmów - zabawa, ekscytujące i skuteczne. 

 • Ucz się angielskiego podczas oglądania filmów - zabawa, ekscytujące i skuteczne. Ale musisz wybrać odpowiedni film: Ten, który chcesz obejrzeć. Zbyt skomplikowane okna dialogowe lub zbyt proste, nieciekawe narracje, rozmowa z postaciami, przytłoczona terminami lub slangowanymi fraz, mogą odpychać Cię od oglądania filmu w oryginalnym języku. I utrata motywacji podczas nauki języka angielskiego - niezwykle niepożądane.

  Dlatego oferujemy wybór angielskojęzycznych komedii, które pomogą Ci poprawić swoje umiejętności językowe i dać dobry nastrój. Filmy angielskie - zasób, który pomoże Ci nie tylko wybrać interesujące filmy w języku angielskim, ale także poda wiele przydatnych wskazówek i zaleceń dotyczących nauki języka angielskiego. Radzimy również zwrócić uwagę na artykuł: 10 najlepszy seriale komedii uczyć się angielskiego. 

  Snatch

  Film Guy Richie z całą konstelacją hollywoodzkich aktorów. Opowieść o wielkim heiście i polowaniu na jednego z najlepszych złodzieje. Dużo żywy dialog, ciekawe linie. Mowa aktorów jest wyraźna, krótka, często używana w przemówieniu kolokwialnym. Przemówienia bohaterów obejmują żargonizmy i slang, ale nie uniemożliwia to wspólnego zrozumienia dialogu. Film można oglądać na poziomie Pe-Intermediate, Intermediate. 

  Crazy, Stupid, Love 

  Śmieszne i wzruszające filmy ze Steve Carell i Ryan Gosling. Historia dobrego rodzinnego człowieka, który złapał żonę oszukiwania i pewnego dnia porzucił wszystko: Dom, rodzina, praca. Czy doceni radość z życia licencjata? W oryginalnym języku jest odpowiedni dla tych, którzy mówią po angielsku na poziomie średnio zaawansowanym, niektóre zwroty będą trudne do zrozumienia dla tych, którzy są jeszcze na poziomie Pre-Intermediate, ponieważ postaci mówią wystarczająco szybko, a linie w filmie mają średnią długość. 


  Baby's Day Out 

  Porwanie dziecka na okup nie jest tak trudne, ale przetrwanie jest. W końcu mały poszukiwacz przygód nie jest najlepszym celem porwania, a wkrótce przestępcy będą musieli zobaczyć dla siebie zaciekłe doświadczenie. Krótkie repliki postaci, wyraźna mowa. Ten film można obejrzeć w oryginalnym języku, jeśli mówisz po angielsku przynajmniej na poziomie Pre-Intermediate. 

  We're the Millers

  To szalona historia o tym, jak sprzedawca narkotyków musi upretendować, że jest szczęśliwym ojcem jego rodziny, aby przenieść produkt. Czy możesz udaje się być ciasno zgraną rodziną narkotyków, skrobakiem, nudnym facetem i uliczną dziewczynką? Wiele prostych replik, które można wykorzystać w każdej sytuacji. Folia nadaje się do poziomów Intermediate. 

  How to Lose a Guy in 10 Days

  Dziennikarka pisząc artykuł o tym, co kobieca przebiegłość może pomóc pozbyć się niechcianego człowieka. Dla dobrego materiału, musi zakochać się w chłopaku, a następnie, wykorzystując wszystkie te trudne sztuczki, musi go złamać z nią. Jedynym problemem jest, jako świnka morska, wybiera faceta, który postawił podobny zakład. Co się stanie? Świetna lekcja angielskiego! Atrakcyjne okna dialogowe i ciekawe repliki pomogą Ci poprawić umiejętności językowe. 

  Premia 

  “The Heat” 

  To połączenie Yin i Yang z Sandra Bullock i Melissą McCarthy w roli różnych policjantów w komedii przyjaznej latem był szalenie udany (230 milionów dolarów) kontynuacja Paul Feig do «bridesmaids». Ambitny, energiczny i schludny agent FBI Bullock jest zmuszony do współpracy z niechlujną i samolubną McCarthy z Boston, aby uchwycić pana narkotyków. 

   

  "The 40-Year-Old Virgin" 

  Słodki, ale wulgarny wzór, który pomógł popularyzować, został naśladowany niezliczoną ilość razy w ponad dekadzie od premiery filmu, ale nigdy nie został w pełni skopiowany - urocza naiwna Steve Carell, wraz z improwizoryczną chropowatością Paul Rudd, Seth Rogen, I Romani Malko, wykonane dla doskonałej równowagi. 

  “Trainwreck” 

  Amerykański film komediowy z 2015 roku. Film opowiada o pijanej, beztroskiej młodej dziennikarce Amy, która ma swój pierwszy poważny związek ze znanym lekarzem sportowym Aaronem. 

  Życzymy Wam interesującego i skutecznego oglądania! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz