Heart 195

The Lost Secret: intrygi detektywistyczne i nauka angielskiego

The Lost Secret: intrygi detektywistyczne i nauka angielskiego

Podniesienie poziomu angielskiego z Beginner,, Elementary do Intermediate jest proste. W tym pomoże Ci nauczać brytyjskiej serii «The Lost Secret». 

 • «The Lost Secret» to nie tylko film naukowy w języku angielskim, to cały kurs, który pomoże Ci poprawić swoje umiejętności językowe, zwiększyć swoje słownictwo.

  Film został nakręcony w 1995 roku jako rodzaj podręcznika edukacyjnego w języku angielskim. Do tej pory pozostaje jednym z najlepszych filmów edukacyjnych na świecie. 

  Intrygująca fabuła 

  Bohater Orwell stracił pamięć. On prawie nic nie pamięta: Skąd pochodzi, lub kim jest. Lekarz i inspektor policji starają się pomóc mu odzyskać swoje wspomnienia. Na początku nie mogą tego zrobić: Biedny Orwell nie może nawet zapamiętać swojego imienia. Ale dzięki tysiącom pytań, na które kilkakrotnie próbuje odpowiedzieć, publiczność, nawet przy początkowym poziomie wiedzy, szybko zapamiętuje nowe słowa, przemówienie, wysłuchuje intonacji różnych zdań, wymowy słów.

  Akcja rozgrywa się i gromadzi nowe postacie, które również z jakiegoś powodu chcą wiedzieć, kim jest Orwell i o czym zapomniał. Kryminalna historia, intryga, piękna drużyna aktorska – to oczywiście mocne strony filmu. 

  O korzyściach płynących z "The Lost Secret" bardziej szczegółowo: 

  • Film jest kręcony w taki sposób, że wraz z rozrastaniem się wydarzeń na ekranie zwiększa się ilość materiału językowego: Repliki postaci stają się dłuższe, bardziej złożone i używane są więcej nowych słów.
  • Film koncentruje się przede wszystkim na początkach uczniów, choć będzie interesujący i przydatny dla wszystkich.
  • Film jest przeznaczony dla widza do poprawy jego mowy od poziomu początkowego do poziomu pośredniego.
  • Film jest ekscytujący. Mówiliśmy już o tym, ale warto przypomnieć sobie to jeszcze raz.
  • Linie znaków są wyraźne i powolne, często powtarza się.
  • Wiele odcinków filmu to prawdziwe sytuacje życiowe, na których nauczysz się materiału językowego. 

  Życzymy miłego oglądania! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz