Heart 1285 0

Sieci społecznościowe do nauki języka angielskiego

Sieci społecznościowe do nauki języka angielskiego

Istnieje wiele sposobów na zanurzenie się w świat języka angielskiego. Jednym z nich jest nauka angielskiego za pośrednictwem sieci społecznościowych. Łatwo jest znaleźć partnera do korespondencji, oferujemy najlepsze zasoby do wymiany kulturowej i nauki języków. 

 • Możesz uczyć się angielskiego z przyjaciółmi lub samemu, na kursach angielskiego lub samodzielnie, z lub bez native speakera. Istnieje wiele sposobów na zanurzenie się w świecie języka angielskiego. Jednym z nich jest nauka angielskiego za pośrednictwem sieci społecznościowych. Łatwo jest znaleźć partnera do korespondencji, oferujemy najlepsze zasoby do wymiany kulturowej i nauki języków.

  Busuu

  Społeczność do nauki języków obcych, jedna z największych sieci społecznościowych do nauki języków na świecie. Liczba użytkowników Busuu to ponad 45 milionów użytkowników. Możesz nauczyć się języka w trakcie komunikacji z innymi użytkownikami, korzystając z kursów audiowizualnych lub różnego rodzaju aplikacji. Tworząc konto, stajesz się jednocześnie uczniem, który uczy się języka obcego i nauczycielem, który pomaga opanować innych użytkowników w Twoim ojczystym języku.

  Możesz zarejestrować konto w Busuu i korzystać z podstawowych usług portalu całkowicie za darmo. Busuu pozwala także podejść do testu znajomości języka angielskiego online. Test pomoże określić poziom wszystkich umiejętności językowych. 

  Interpals

  Zasób do korespondencji i wymiany kulturalnej między przedstawicielami różnych krajów, który z powodzeniem działa od ponad 10 lat. Jedną z głównych zalet Interpals jest to, że wszystkie usługi są świadczone całkowicie bezpłatnie. Strona pomaga znaleźć znajomości języka angielskiego i komunikować się z nimi, nie tylko zwiększając znajomość języka angielskiego, ale także przezwyciężając bariery językowe i kulturowe. Portal przedstawia dziesiątki różnych języków świata, których można się uczyć z native speakerem. Wystarczy wypełnić formularz, a zasób dostarczy Ci listę rodzimych użytkowników języka spełniających Twoje wymagania. 

  Sharedtalk.com

  Sieć wymiany językowej dla osób z całego świata. Zostanie członkiem społeczności jest całkowicie bezpłatne. Znajdź partnera do wymiany języka i komunikuj się z nim na czacie tekstowym lub głosowym. Łatwo jest znaleźć rozmówcę - w portalu możesz studiować profile uczestników z całego świata. 

  Nauka języka za pomocą sieci społecznościowych jest nie tylko prosta, ale także przyjemna, a co najważniejsze - skuteczna.

  Życzymy sukcesów! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz