Heart 343 0

Nauka angielskiego z grami planszowymi

Nauka angielskiego z grami planszowymi

Jedną z opcji tworzenia nośnika w języku angielskim jest granie w gry planszowe w języku angielskim. It to gra, która pomaga zjednoczyć ludzi przy tym samym stole, a jeśli nie chcesz stracić - poszukaj wspólnego języka z uczestnikami. 

Gry planszowe w języku angielskim - nowy format nauki języków 

Kilka słów o tworzeniu środowiska językowego z grami 

Często słyszę: «Byłem w Londynie przez tydzień, a ja zacząłem lepiej rozumieć i mówić po angielsku niż w ciągu 4 miesięcy kursów szkoleniowych». Co to musi zrobić z niczym? Podejście stosowane przez większość szkół i kursów językowych w języku angielskim nie daje skutecznego wyniku, ponieważ szkolenie odbywa się w ściśle określonym przedziale czasowym - w klasie.

Gdy tylko wejdziemy do centrum szkoleniowego, przestać mówić po angielsku, słyszeć, otrzymywać informacje, a tym samym uczyć się. W środowisku anglojęzycznym nauka jest kontynuowana bez przerwy. Ale głównym warunkiem takiego szkolenia jest całkowita izolacja od ludzi, którzy mówią swoim ojczystym językiem.

Gdzie szukać lub jak stworzyć środowisko komunikacji w języku angielskim bez wychodzenia za granicę? Jakie formy szkolenia pomogą szybko rozwinąć umiejętności językowe? Oferujemy jeden z wariantów - angielskojęzyczne gry planszowe. 

Zalety gier do nauki języka angielskiego: 

 • Można grać w dużej firmie, która, jeśli to możliwe, powinna obejmować kilka mówców lub nauczycieli
 • Graj - ciekawe, przyjemne i ekscytujące
 • Skrypty gry pomagają rozwijać nie tylko umiejętności konwersacyjne, ale także wyobraźnię, uwagę, wyobraźnię, pamięć
 • Gry planszowe mogą rozwijać różne umiejętności: Mówienie (w niektórych grach elokwencja będzie zależeć od losu lub życia postaci), czytanie (w wielu grach informacje o grze są podane w postaci kart, które muszą być odczytane i analizowane) wymowa (szereg gier fonetycznych), percepcja informacji przez ucho (zrozumieć, co powiedzą inni uczestnicy - również ważne).
 • W czasie gry leci niezauważony, więc można uczyć się angielskiego przez cały dzień 

Przegląd najlepszych gier usprawniających język: 

Sounds like a plan – interesująca gra, która obejmuje komunikację. Twój przyjaciel planuje coś, możesz mu pomóc poradzić. A wskazówki mogą być najbardziej niesamowite - to format gry. 

Guesstimation – bardzo hazardowa gra mówi, że gracze są dobre w radzenia sobie z faktami i może przybliżyć datę ważnego wydarzenia. W grze toczy się dyskusja w zespole, która zapewnia praktykę konwersacyjną. 

Scrabble – gra, w której uczestnicy tworzą słowa z liter, które mają. Punktacja zapewni hazard, format gry - praktyka pisowni w języku angielskim. 


Once Upon A Time – Gracze wspólnie wymyślić historię. W trakcie gry karty są wypytywane, a historia gromadzi nowe szczegóły. 

Apple to Apples – do przymiotnika musisz wybrać słowo-skojarzenie i wyjaśnić, dlaczego twoje słowo jest bardziej odpowiednie. 


Taboo – пGra jest prosta: Musisz wyjaśnić słowo bez używania słów z listy zabronionych na karcie. 


Alias – Gra jest grą drużyną i obejmuje zgadywanie słów przez graczy drużyny, co oznacza, że próbuje przekazać jednego z uczestników. Główna zasada: Nie można nazwać słów, trzeba używać tylko synonimów-antonyms, wskazówki, metafory, itp. 

Mad Gab – fonetyczna gra, w której host dzwoni niezwiązane słowa kilka razy, a gracze muszą odgadnąć jasne i często używane wyrażenie. 


Now What? – uczestnicy gry aktywnie proponują, jak rozwiązywać problemy przy użyciu tylko improwizowanych środków. 

Dołącz do nas już teraz! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz