Heart 1117

Najlepsze filmy krótkometrażowe do nauki języka angielskiego

Najlepsze filmy krótkometrażowe do nauki języka angielskiego

Filmy w języku angielskim pomagają nauczyć się języka. Ale jeśli dopiero zaczynasz naukę, nie jest tak łatwo opanować godzinę filmu w oryginalnym języku. 

 • Krótkie filmy to dobre narzędzie do nauki języka 

  Filmy w języku angielskim pomagają w nauce języka. Ale jeśli dopiero zaczynasz się uczyć, nie jest łatwo opanować półtorej godziny filmu w oryginalnym języku. Właśnie w takiej sytuacji na ratunek przyjdzie krótki metr!

  Są filmy powieściowe, epickie, sagi – wyróżnia je skala kompozycji, ogromna liczba postaci i zawiłości fabuły. Filmy krótkometrażowe to poezja kina. Nie ma ani jednego zbędnego szczegółu, ani jednego zbędnego słowa, tylko wyraźny rytm, jasny obraz, niesamowite nasycenie informacyjne każdego elementu, fajerwerk uczuć i emocji.

  Spróbujmy porównać sztukę kinematografii z literaturą i niech wszyscy krytycy filmowi na świecie krzyczą jednym głosem, że to zły ton. 

  Zalety krótkich filmów do nauki języka angielskiego: 

  • Zwięzłość. Ona jest jedyną - siostrą talentu, ale także głównym warunkiem skutecznego uczenia się. Dzięki małym filmom, krótkim opowieściom będziesz w stanie szybko podnieść poziom mówionego angielskiego, rozwinąć zdolność postrzegania języka angielskiego przez ucho i nie tracić zainteresowania procesem uczenia się
  • Nietypowe wykresy i nieoczekiwane zakończenia. Jest to jedna z głównych cech takich filmów, dzięki której poprawa języka angielskiego przekształciła się w ekscytujący proces
  • Jasne wideo. Krótki film powinien wykorzystywać co sekundę, testować każdą okazję, aby zaimponować widza. Dlatego takie filmy są zazwyczaj dość jasne series wideo. It może być nieco (a czasami - dość mocno) szokujący, ale to właśnie ta cecha filmów krótkofalowych sprawia, że widza najbardziej skutecznie postrzega informacje
  • Język mówiony. Bohatery takich filmów mówią po angielsku, co pozwala na zapamiętanie nieznanego słownictwa, nauczenie się nowych słów
  • Oryginaność. Filmy krótkofalowe to filmy, które zazwyczaj rozpoczynają reżyserską kariery. Krótkie filmy bez stereotypów są jasne, dziwne i często szokujące kreacje utalentowanych ludzi 

  Zalety krótkich filmów do nauki języka mogą być wymienione na liście przez długi czas, sugerujemy, aby wyciągnąć własne wnioski poprzez oglądanie niektórych filmów. 

  Table 7

  Opowieść o nieoczekiwanym zakończeniu, piękna opowieść o miłości i przebaczeniu. Będziesz zaskoczony, aby dowiedzieć się, że chińskie restauracje mogą dotknąć rozmów. Kto to robi i dlaczego, dowiesz się, obserwując ten film. Poziom języka angielskiego - Pre-Intermediate. 

  One Hundredth of a Second 

  To szokujący film oparty na prawdziwej historii. Jedną setną sekundy jest ekspozycja (czas otwarcia migawki) aparatu w pierwszej połowie XX wieku. Jedną setną sekundy jest czas na wybranie sztuki lub uratowanie życia ludzkiego. Poziom angielski — Pre-Intermediate. 

  The Clap 

  Opowieść o dziwacznych konfliktach między pianistą a jego niezwykłym wielbiarkiem. Ten ostatni musiał usłyszeć jego oklaski najpierw w pokoju. Podąża za muzyką na notach i jako pierwszy przerywa ciszę po zakończeniu utworu muzycznego. Nie trzeba mówić, że pianista - osoba jest także twórcza i niezwykła, zaczyna odczuwać poczucie niewygody z powodu dziwnego nawyku słuchacza. Poziom angielski — Pre-Intermediate. 

  The Open Doors 

  Ciekawostką opowieść o nerwowym młodym człowieku, który przyjechał do malowniczej wioski, by odpocząć. Nie był w tym zbyt dobry, jak w cichym domu z ciągle otwartymi drzwiami do ogrodu powiedziano mu straszną historię o mistrzem domu i jego synach. It okazuje się, że przez trzy lata, gdy polowali na wsi, stracili się we mgle bagna. Od tego czasu drzwi nigdy się nie zamknęły, ponieważ bliscy czekają na powrót utraconych w bagnecie. Czy byłbyś w stanie siedzieć cicho po takiej historii w pokoju z otwartymi drzwiami? Poziom angielskiego do obejrzenia filmu - Intermediate i wyżej. 

  The Voorman Problem 

  Niezwykły film z Martin Freeman. Według działki dr Williams przybywa do więzienia, aby zbadać psychicznie chorego więźnia Wurman. Uważa się za boga. I to byłoby nic, ale zdołał przekonać wszystkich więźniów więzienia, że jest bogem. 

  Odkryj świat krótkiego metra z nową, nieoczekiwaną stroną. Filmy te mogą być doskonałym narzędziem do nauki języka angielskiego. A na konversacyjnych spotkaniach klubu filmy te można dyskutować bez końca. 

  Życzymy miłego oglądania! 
 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz