Hurt 621 0

Międzynarodowy egzamin KET

Międzynarodowy egzamin KET

Jeśli zdecydujecie się zdobyć wykształcenie lub znaleźć pracę za granicą, a może po prostu przeniesiecie się do innego kraju, musicie zmierzyć się z koniecznością zaliczenia międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego. Jednym z najczęstszych na świecie są egzaminy Cambridge, z których pierwszy powiemy wam dzisiaj. 

 • Jeśli zdecydujecie się zdobyć wykształcenie lub znaleźć pracę za granicą, a może po prostu przeniesiecie się do innego kraju, musicie zmierzyć się z koniecznością zaliczenia międzynarodowego egzaminu z języka angielskiego. Jednym z najczęstszych na świecie są egzaminy Cambridge, z których pierwszy powiemy wam dzisiaj. 

  KET International Exam jest jednym z egzaminów Cambridge, uznawanych przez różne organizacje, zarówno pracodawców, jak i instytucje szkoleniowe na całym świecie. Key English Test - pierwszy z serii Cambridge ESOL, który można porównać z poziomem Pre-Intermediate lub A1 Elementary) na skali CEFR. Ten egzamin potwierdza dobre polecenie języka na poziomie podstawowym. 

  Egzamin sprawdza poziom rozwoju podstawowych umiejętności językowych: Czytania, pisania, mówienia i słuchania informacji. Dlatego jest on podzielony na kilka części: W pierwszej części egzaminu testowane jest czytanie i pisanie, w drugiej - zdolność do postrzegania słyszanych informacji (słuchanie), w trzeciej - mówienie. Pierwsza część egzaminu składa się z 56 pytań (9 zadań), do których należy mieć czas na udzielenie, jeśli to możliwe, właściwych odpowiedzi w ciągu 1 godziny 10 minut. W drugiej części trzeba mieć czas na słuchanie tekstów różnych typów i udzielenie poprawnych odpowiedzi na pytania dotyczące treści tych tekstów w ciągu 30 minut. Na koniec dwóch egzaminatorów będzie w stanie przetestować swoje umiejętności w zakresie mówienia w ciągu 8-10 minut. Najpierw musisz się z nimi zapoznać i podać krótkie informacje o sobie, hobby, życiu codziennym. Pierwszy egzaminator wysłuchuje Cię i doceni Twoje wyniki. Drugi egzaminator zaproponuje Ci temat rozmowy, na temat której będziesz musiał porozmawiać z nim w ciągu kilku minut. Pamiętaj, że w rozmowie nie tylko odpowiadasz na pytania, ale także zadajesz je - na to zależy od oceny ostatniej części egzaminu. 

  Kto przechodzi egzamin KET? 

  Codzienne umiejętności komunikacyjne są oceniane na skalę z maksymalną klasą 100. Jeśli zdobyłeś co najmniej 45 z nich - pomyślnie zdał egzamin i może uzyskać odpowiedni certyfikat. Ten egzamin jest przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci w wieku od 15 lat. KET jest pierwszym krokiem do przezwyciężenia poprzez naukę języka angielskiego. Certyfikat KET jest uznawany przez niektóre organizacje pracodawców, ale większość międzynarodowych firm będzie wymagać certyfikatów sukcesu na wyższych poziomach, takich jak egzamin IELTS. Z reguły KET jest wydawane w celu uzyskania wizy przez jednego z współobywateli (wiza dla współobywateli). 

  Centra w Warszawie, w których można wziąć udział w teście KET


  Lang LTC Platinum Cambridge Assessment English Exam Centre 

  Aby uzyskać więcej informacji na temat centrum, przejdź do oficjalnej strony internetowej Lang LTC

  British Council 

  Aby uzyskać więcej informacji na temat centrum, przejdź do oficjalnej strony internetowej British Council

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz