Heart 822

Kilka wskazówek dotyczących sposobu nauki języka angielskiego

Kilka wskazówek dotyczących sposobu nauki języka angielskiego
 • Przede wszystkim musisz zdecydować, czego osobiście potrzebujesz w języku angielskim. A także, wyznaczają cel, aby określić okres, w którym masz zamiar osiągnąć wynik. 

  Pierwsza, najważniejsza zasada, język angielski musi być studiowany codziennie! 

  Wielu będzie natychmiast mówić o swoim zatrudnieniu. Nie jest prawdą, że nie masz 10 minut wolnego czasu dziennie. Oblicz ile czasu spędza na przerwie dymnym, śniadaniu, obiedzie, kolacji, korzystaniu z Internetu w celach rekreacyjnych, rozmowach telefonicznych ze znajomymi... Staraj się ograniczyć marnotrawstwo czasu. Na lekcje językowe potrzeba tylko 10 minut dziennie. Bardzo skuteczny do nauki języka angielskiego rano. Jest to osobliwość ludzkich zegarów biologicznych. Ich mechanizm odgrywa wiodącą rolę w naszym życiu. 

  Drugi , nie bój się mówić! 

  Nie bój się mówić źle. Mówiąc, zaczniesz zwracać uwagę na własne błędy mowy i korygować siebie. Nie zapomnij, że nauczyciel zaangażowany w proces nauki Twojego języka, pamiętaj, aby zgłosić błędy w swoim wystąpieniu. Poproś znajomych o pomoc i nie obrażaj się, kiedy cię poprawią. Słuchaj. Łatwiej uzyskać wyniki razem. 

  Jak pamiętacie miliony nieznanych angielskich słów pojawiających się w każdym drugim zdania? 

  Zapamiętaj gotowe zwroty i wyrażenia. W odpowiednim momencie sam mózg będzie zorientować się i udzielić gotowej odpowiedzi. «Don’t make me angry!» (nie wypychaj mnie!), «I’m fed up with my job» (Jestem chory tej pracy!) Itp. przykłady - masa, nawet więcej może znajdować się w Twoim komputerze przenośnym. Najważniejsze jest, aby nie zatrzymać się, nie robić długich przerw i, oczywiście, codziennie odnoszą się do ich zapisów. Nie powinny leżeć na wadze martwej. 

  Z posortowanymi słowami i wyrażeniami. I jak nauczyć się rozumieć język angielski? To jest konieczne, aby słuchać! W miarę możliwości, tak często, jak to możliwe. 

  Tutaj Internet będzie świetną pomocą, jeśli w domu nie ma żadnego kursu audio. Aby rozpocząć, wybierz krótkie filmy audio i wideo z napisami. Gdy zorientowałeś się, co to jest, pozbyć się napisów i słuchać, słuchać, słuchać, dopóki nie jest jasne. Nie wahaj się powtórzyć to, co usłyszałeś. Skopiuj tempo i intonację. Z każdego dnia skomplikować zadanie. Zobaczysz, że za dwa tygodnie przestaną korzystać z napisów i zaczniesz rozumieć znaczenie każdego tekstu, który słyszysz. 

  Ćwicz swój język! 

  Gdzie? Jak? Kiedy? W sklepie przeczytaj angielską wersję etykiety. Na ulicy posłuchaj rozmowy cudzoziemców, psychicznie zaangażuj ich w rozmowę. Omów codzienne czynności w języku angielskim. Słuchaj radia obcego, oglądaj filmy bez tłumaczenia na język ojczysty, czytaj gazety czasopisma, anegdoty, opowieści dla dzieci, po wszystkim. Znajdź siebie zagranicznych znajomych, odpowiadać z nimi w języku angielskim, komunikować się w Skype.

  Zawsze jest wyjście. Najważniejsze - pragnienie, aspercja, wytrwałość i wiara w siebie! Sukces! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz