Heart 544 0

Kanały YouTube do nauki języka angielskiego

Kanały YouTube do nauki języka angielskiego

YouTube jest znany większości współczesnych ludzi. Dzięki YouTube można zrelaksować się, oglądać śmieszne i ekscytujące filmy; poszerzyć swoje horyzonty odwiedzając kanały poznawcze, a nawet nauczyć się języka obcego. 

YouTube jest znany większości współczesnych ludzi. Wielu odwiedza tę stronę codziennie, a nawet kilka razy. I to nie jest zaskakujące. Ponieważ YouTube może się zrelaksować, obserwując śmieszne i ekscytujące filmy, poszerzyć horyzonty odwiedzając kanały poznawcze, a nawet uczyć się języka obcego. O tym ostatnim powiemy Ci bardziej szczegółowo, więc przygotuj się na nową część przydatnego filmu. ;)

Oferujemy 9 kanałów w YouTube, dzięki którym możesz efektywnie uczyć się angielskiego nawet od zera. A ci, którzy są przynajmniej trochę zaznajomiony z językiem Shakespeare, z pewnością opanuje ten prosty sposób nauki języka angielskiego. 

Jeśli chcesz podnieść poziom angielskiego do nowego poziomu bez wychodzenia z domu - radzimy zapoznać się z aktualnym wyborem kursów online - angielski

Аngielskie kanały:

engVid – Kanał nauczania Kanady, którego nauczyciele mówią o języku angielskim, jest dostępny, dużo i bardzo szczegółowy. Tutaj znajdziesz filmy na bardzo odważnych tematy.

Jest tu wielu nauczycieli i każdy z nich zasługuje na waszą uwagę. Możesz przejrzeć filmy wszystkich i wybrać ulubionego lub po prostu zmienić lekcje różnych nauczycieli. Druga opcja jest jeszcze bardziej wydajna: Jeśli zawsze będziesz słuchać różnych akcentów, unikaj przyzwyczajeń do jednego. I to (na chwilę!) bardzo szybko pozwoli ci zrozumieć każdy z akcentów bez zbędnego wysiłku. 

Crown Academy Of English – Lekcje angielskiego z ojczystego Anglii dla tych, którzy są zachwyceni brytyjskim angielskim. Doświadczenie nauczyciela Andrew jeszcze nie osiągło szczytowego poziomu, ale już osiągło 10 lat! Nauczysz się gramatyki, słownictwa, idealnej wymowy, słuchania, czytania, pisanie umiejętności i (wreszcie, powiedzieć, gdzie umieścić przecinki) interpunkcja. 

Speak English With Misterduncan – Kanał pierwszego Anglika, który rozpocznie lekcje angielskiego w YouTube. Przemówienie pana Duncana jest wystarczająco czytelne, aby jego nowi mogli je obejrzeć. Problemy z percepcją nie powinny powstawać i dlatego, że sam nauczyciel zadba o obecność prawidłowych napisów w każdym filmie. 

JenniferESL – Kanał inteligentny, doświadczony i po prostu uroczy Jennifer jest zawsze gotowy, aby dostarczyć Ci wszystkie niezbędne materiały do nauki języka angielskiego. Nawiasem mówiąc, Jennifer jest nie tylko nauczycielem, ale także uczniem, który aktywnie studiuje języki obce. 

Go Natural English – Kanał dla tych, którzy naprawdę potrzebują amerykańskiego angielskiego. Większość zajęć poświęcono umiejętności mówienia, aby język angielski mógł być poprawny i harmonijny. 

Przydatne kanały w języku angielskim: 

Ale oto jeszcze kilka kanałów, z którymi można znacznie zwiększyć słownictwo, gramatykę polską i umieścić prawidłową wymową. 

Ted – wolne źródło istotnych informacji. Tutaj preleginci odbywają krótkie wykłady na takie tematy: Nauka, technologia, globalne problemy, biznes itp. im więcej filmów na różne tematy - tym więcej okazji do nauki słownictwa z różnych dziedzin życia. 

CrashCourse – Krótkie filmy, z których dowiesz się więcej o historii świata, psychice, biologii, literaturze, ekonomii, fizjologia, anatomia i polityka. Dzięki tej liczebności tematów na kanale jest kilka ciekawych filmów dla każdego. 

Science Channel – kanał dla tych, którzy są blisko tematów przestrzeni, badań naukowych i nowoczesnych technologii. 

MinutePhysics – wideo dla tych, którzy chcą zrozumieć, jak działa nasz świat. Autor używa prostych słów do wyjaśnienia złożonych aspektów z dziedziny fizyki i innych nauk. 

Vsauce – ludzkie zachowanie, sztuka, kultura, przestrzeń: dowiecie się o tym i o drugim tutaj. Należy pamiętać, że ponad 9 milionów osób już zaprenumeruje kanał. 

Dlaczego warto uczyć się angielskiego z filmem? 

  • Dostępne. Nie potrzebujesz stosów książek, wystarczająco dużo słownika, notatnika i jakiegoś gadżetu z dostępem do Internetu.
  • Nie zajmuje dużo czasu. Zazwyczaj analiza i analiza jednego tematu w języku angielskim trwa średnio dwie godziny. Dzięki filmiku zrobisz to milion razy szybciej.
  • Interesujące. Zgadzam się, słuchać człowieka, który rozumie, co mówi, znacznie przyjemniej niż samodzielnie studiować podręczniki. 
Życzymy powodzenia i inspiracji! 
  • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

    Komentarze


      Dodaj komentarz