Heart 1073

Jak uczyć się angielskiego z aplikacją Instagram?

Jak uczyć się angielskiego z aplikacją Instagram?
Dlaczego potrzebujesz Instagram? Aby dzielić się wrażeniami ze zdjęć i jasnymi momentami swojego życia, dowiedzieć się o nie mniej żywych momentach życia znajomych i ciekawych ludzi. Ale dzisiaj porozmawiamy o Instagram jako o jednym z narzędzi nauki języka angielskiego. 
 • Dlaczego potrzebujesz Instagram? Aby dzielić się wrażeniami ze zdjęć i jasnymi momentami swojego życia, dowiedzieć się o nie mniej żywych momentach życia znajomych i ciekawych ludzi. Ale dzisiaj porozmawiamy o Instagram jako o jednym z narzędzi nauki języka angielskiego. Wybraliśmy dla Ciebie najlepsze konta, które pomogą w przekręceniu procesu nauki języka angielskiego z nudnego do ekscytującego.

  Idiom.land 

  Инстаграм для изучения английского

  Znajomość idiomu jest ważna dla zrozumienia języka. Wyrażenia idiomatyczne są coraz powszechniejsze i prawie niemożliwe jest ich przetłumaczenie na słowo bez utraty ich znaczenia. Dlatego najczęściej spotykanym z nich musi być znajomość i uznanie w języku angielskim. Pomożesz w tym Idiom.land. 

  look_fashion_learn_english

  Инстаграм для изучения английского

  Na tym koncie możesz nauczyć się słownictwa angielskiego świata mody. Piękne zdjęcia znanych projektantów, prace profesjonalnych fotografów i ogromna liczba nowych słów w branży mody znajdziesz tutaj. 

  humansofny 

  Инстаграм для изучения английского

  Miniopowiadania w języku angielskim, z których bohaterem jest jeden z mieszkańców Nowego Jorku. Dzięki tej relacji możesz codziennie studiować słowa w kontekście, czytać ciekawe krótkie materiały. 

  dictionarycom

  Инстаграм для изучения английского

  Codziennie otrzymujesz «słowo dnia» w paszy i w ten sposób uzupełniasz swoje słownictwo. Słownik jest w języku angielskim, więc imersji w środowisku językowym jest gwarantowana. Po prostu zrób dictionarycom swój dobry nawyk. 

  englishcoffeebreak 

  Инстаграм для изучения английского

  Możesz nauczyć się angielskiego na temat przerw na kawą. To zabawa i ekscytujące. Różne informacje dostają twoją taśmę: Zarówno błędne czasowniki, jak i idiomatyczne wyrażenia. Najważniejsze jest to, że wszystko to jest ściśle dozowane i prezentowane w ciekawym kształcie. 

  english.lol 

  Инстаграм для изучения английского

  Śmiać się i ulepszać angielski w tym samym czasie. Śmieszne zdjęcia i dowcipy w języku angielskim podniosą Twój poziom i nastrój. 

  english4life 

  Инстаграм для изучения английского

  Konto z ogólnymi informacjami, które pomogą Ci nauczyć się nowych słów lub nauczyć się nowych wyrażeń lub idiomów. Warto tylko zauważyć, że trzeba również zwrócić uwagę na komentarze - często zawierają one więcej przydatnych informacji niż publikacje. 

  english_in 

  Инстаграм для изучения английского

  Konto, które pomoże Ci uczyć się nowych słów każdego dnia i nauczyć się ich tłumaczenia na język rosyjski. Wypełnij leksykonę, miłe dla oka jasne zdjęcia. 

  enpodcast

  Инстаграм для изучения английского

  Gramatyka, słownik, listy słów i tylko ciekawe informacje, aby uczyć się angielskiego. Filmy i zdjęcia pomogą Ci nie stracić zainteresowania tym procesem. 

  betterenglish

  Инстаграм для изучения английского

  Lekcje angielskiego z charyzmatycznego brytyjskiego Dan. Zdobądź wszystko naraz: Frazę, wyjaśnienie, przykład użycia i wymowa z brytyjskim acentem.

  Instagram jest dobry, bo u większości ludzi budzi pozytywne skojarzenia. Ponadto informacje otrzymujemy poprzez wzrok, a jasność obrazów wpływa na pozytywne emocje i pamięć. Ucz się angielskiego z Instagramem! 

   
 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz