Heart 1190

Filmy w języku angielskim: Zasady efektywnego oglądania

Filmy w języku angielskim: Zasady efektywnego oglądania
Oglądaj filmy i programy telewizyjne w języku angielskim, ale czy widzisz jeszcze jakieś ulepszenia w swoich kwalifikacjach w języku angielskim? Jak sprawić, by te poglądy mogły być jak najbardziej skuteczne w nauce języka? Oferujemy kilka wskazówek. 
 • Wysłuchanie i zrozumienie języka obcego jest jednym z podstawowych umiejętności językowych niezbędnych do pełnego porozumiewania się. Możesz rozwijać tę umiejętność, jeśli jesteś w odpowiednim środowisku językowym. Jeśli go nie posiadasz, możesz go utworzyć w języku angielskim.

  Aby oglądać filmy w języku angielskim, stań się dla Ciebie nie tylko przyjemnym, ale także skutecznym procesem, spróbuj zorganizować go poprawnie. 

  Jak wybrać film? 

  • Należy zainteresować się filmem, chyba że chcesz zatrzymać się na oglądanie filmów w oryginalnym języku.
  • Lepiej wybrać film, który już widziałeś w języku polskim i zapamiętać jego działkę. W ten sposób można poruszać się po imprezach, co pozwala zrozumieć większość linii znaków.
  • Spróbuj wybrać film, w którym bohatery będą rozmawiać o codziennych zagadnieniach. Do wstępnego oglądania odpowiednich sitcomy, filmy rodzinne, kreskówki. Słownictwo takich filmów nie jest nasycone terminami, ale jest bogate w idiomy języka mówionego
  • Bądź ostrożny z profesjonalnych filmów, fikcji lub filmów akcji. Pierwsze dwie opcje nie są dobrym wyborem, ponieważ twój mózg może zagotować się na podstawie liczby terminów lub słów, które nie istnieją w prawdziwym języku, a z tymi ostatnimi nauczysz się kilku silnych słów, że bohater będzie nagradzać swoich przeciwników, ale jego elokwencja może być wyczerpana. 

  Jak obejrzeć film? 

   Z napisami lub bez? Z angielskimi napisami lub polskimi napisami? Trudne pytania, brak jasnych zaleceń. Jeśli masz pewność, że kilka zwrotów w języku angielskim i leksycalny rezerwat szkol bench Times - zagłosuj na polskie napisy. Zwłaszcza, jeśli nigdy wcześniej nie widziałeś tego filmu.

  Jeśli możesz bezpiecznie handlować za granicą w sklepie z upominkami, ale zanim spotkanie biznesowe lub prezentacja w języku angielskim będzie nadal daleko, spróbuj obejrzeć film z angielskimi napisami.

  Jeśli posługujesz się językiem angielskim, to fakt, że przeczytałeś artykuł w tym miejscu, jest nieco zaskakujący. Wybierz film do swoich upodobań, z napisami lub bez - co w grę, w każdym razie, zrozumiesz. Oglądanie filmów pomoże Ci zachować «w zgodzie». 

  Obejrzyj film „lepsze epizody” – od 5 do 20 minut. W tym przypadku idealnym wyborem będzie seria z serią 20-minutową. Wypisz słowa, których nie znasz, obejrzyj epizody, których nie rozumiesz w pełni kilka razy.

  Obejrzyj film w gronie przyjaciół – z nimi możesz omówić działkę, dowiedzieć się, co jest jasne, słowa i spiny. Dyskusja powinna również odbywać się w języku angielskim. 

   Życzymy Wam przyjemnych poglądów i sukcesów w nauce języka angielskiego! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz