Heart 871

Edukacja za granicą dla studentów: Wielka Brytania

Edukacja za granicą dla studentów: Wielka Brytania

Zalety szkolnictwa wyższego za granicą są niezaprzeczalne, mogą być notowane na giełdzie przez długi czas, nadal zastanawiać się nad perspektywami otwarcia. Dzisiaj porozmawiamy o zaletach i sposobach uzyskania wyższego wykształcenia w Wielkiej Brytanii, a także - wszelkiego rodzaju programach edukacyjnych dla studentów, które ma do zaoferowania system edukacji misty Albion. 

 • Wielka Brytania jest krajem studentów, na jej terytorium jest ponad 3,000 instytucji edukacyjnych, które są gotowe do przyjęcia cudzoziemców aspirujących do wiedzy. W dzisiejszym świecie dyplomy brytyjskich instytucji edukacyjnych są uznawane za jedne z najbardziej prestiżowych na świecie. Zdobądź wykształcenie w Wielkiej Brytanii, niezbędną wiedzę i umiejętności, bezcenne doświadczenie zawodowe, które będziesz w stanie wykorzystać jedną z możliwych opcji: 

  • Kursy językowe w Wielkiej Brytanii dla studentów
  • Międzynarodowe programy wymiany studentów
  • Staże za granicą dla studentów
  • Studia w instytucji szkolnictwa wyższego (szkolnictwo wyższe) 

  W instytucjach edukacyjnych możesz uzyskać wykształcenie w dowolnej specjalności. W różnych czasach dyplomowani brytyjskich uniwersytetów stali się sławni politycy, ekonomiści, pisarze, menadżerowie, a także laureatami Nagrody Nobla w różnych nominacjach. Wybór najwygodniejszego sposobu na zdobycie wykształcenia uczyni pierwszy krok na drodze do udanej kariery. 

  Kursy językowe w Wielkiej Brytanii dla studentów 

  Z reguły kursy językowe dla studentów za granicą mogą odbywać się w oparciu o określoną szkołę, która zapewni nie tylko niezbędną wiedzę i umiejętności, ale także zapewni komfortowe zakwaterowanie i zróżnicowany program wycieczek. Jedną z najpopularniejszych szkół językowych w Wielkiej Brytanii, która świadczy usługi edukacyjne dla studentów zagranicznych w języku angielskim, jest Stafford House.

  Stafford House to szkoła o bogatej historii, z oddziałami w Londynie, Brighton i Canterbury, otwarta dla studentów z ponad 200 krajów. Wiek uczniów - od 16 lat, zakwaterowanie - w miejscu zamieszkania studentów, intensywność procesu uczenia się - 20 lekcji tygodniowo. Dzięki takiemu rytmie nauki możesz nie tylko szybko poprawić swój język, ale także zobaczyć zabytki starych miast Wielkiej Brytanii. Więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej Stafford House.

  Międzynarodowe programy wymiany studentów 

  Aby zostać uczestnikiem jednego z tych programów, musisz złożyć wniosek o kandydaturę na uniwersytet zagraniczny, a tym samym zaoferować swoją kandydaturę lub dowiedzieć się, czy istnieje partnerstwo lub umowa między brytyjskim uniwersytetem.

  Ponadto należy wybrać instytucję edukacyjną, w której chcesz otrzymać prawdziwe brytyjskie szkolnictwo wyższe. Prezentujemy Państwu kilka instytucji edukacyjnych, które oferują programy wymiany studentów: Warwick, Cambridge i Oxford uniwersytety, BradfordBristol i Edinburgh uniwersytety, jak również wiele innych.

  Jeśli chcesz zostać licencjackim uczniem na jednym z tych uniwersytetów, przygotuj się na fakt, że musisz przejść międzynarodowy egzamin IELTS i dostać piłkę nie mniej niż 6.5, niektóre instytucje będą również wymagać certyfikatu GPA. Trening w Wielkiej Brytanii z pewnością będzie jedną z najbardziej kolorowych i niesamowitych wspomnień z Twojego życia i z pewnością przyniesie owoce - dostaniesz szereg nowej wiedzy i umiejętności, zdobędą użyteczne doświadczenie. 

  Staże za granicą dla studentów 

  Różne programy stażu za granicą otwierają nowe perspektywy zarówno dla studentów, jak i młodych specjalistów, którzy dopiero zaczynają budować swoją kariery. Programy stażu mogą być różne, jednym z najbardziej popularnych jest Work and Travel (W&T). 

  Work and Travel (W&T)

  Program jest przeznaczony dla studentów w wieku od 17 do 25 lat, którzy płynnie posługują się językiem angielskim i jest dozwolony tylko podczas oficjalnych świąt na uczelni. Główną zaletą tego programu jest jego samowistość. Ale są też wady: Praca, z reguły, nie w specjalności. Nie będziesz w stanie rozwijać swoich umiejętności zawodowych, z wyjątkiem tego, że przedsiębiorstwo i szybkość myślenia osiągną nowy poziom rozwoju, a także podnieść poziom języka angielskiego mówionego. 

  Staże w Wielkiej Brytanii dla studentów z sektora finansowego i gospodarczego 

  Popularnym miejscem dla brytyjskich staży pozostaje biznes i finanse. Istnieje wiele firm, które akceptują międzynarodowych studentów na staże, w tym: UBS Investment Bank, Deutsche Bank, Thomson Reuters, Merrill Lynch Europe, BlackRock Investments, M&G Investments, Freshfield Braukinger-Derr, Rester House itp. możesz także wybrać pole, w którym chcesz się znaleźć: Finanse, księgowość, zasoby ludzkie, marketing, technologie informacyjne, Prawo.

  Aby wziąć udział w jednym z programów stażu w Wielkiej Brytanii, należy spełnić szereg wymogów. IELTS (akademicki) 6.5 certyfikat, dyplomy wyższej szkoły (co najmniej licencjat) w zakresie zarządzania, finansów lub ekonomii, każdy dyplomu jest możliwy, jeśli masz co najmniej rok doświadczenia w tych dziedzinach. Ponadto, będziesz potrzebować paszportu, który będzie ważny przez co najmniej dwa lata i, oczywiście, chęć pracy i zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. 

   Program МВА

  Aby wziąć udział w programie, musisz uzyskać tytuł licencjata lub doświadczenie w dziedzinie ekonomii lub finansów (minimalne doświadczenie zawodowe - 3 lat, najlepiej - 5-7 lat). Doświadczeni specjaliści wchodzą do najlepszych szkół biznesowych w Wielkiej Brytanii i zdobywają nową wiedzę i umiejętności. Szkolenie trwa 2 lat, program okazał się najlepszy z wszelkiego rodzaju programów biznesowych, które istnieją obecnie. Jeśli masz tytuł licencjata w odpowiedniej specjalności, możesz zapisać się na rok studiów w programie MBA. W Wielkiej Brytanii koszt takiego programu będzie wynosić od 18,000 euro rocznie.

  Studenci powinni również zwrócić uwagę na wstępne przygotowanie do nauki w ramach programu MBA. Jednym z pierwszych wymogów jest wysoki poziom znajomości języka angielskiego. 

  Instytucje szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii: Warunki wstępu 

  Zjednoczone Królestwo ma swoje własne cechy w szkolnictwie wyższym. Ukończenie jednego z poziomów Junior British High School jest zwykle oznaczone egzaminem GCSE (General Certificate of Liceum) - jest ono przekazywane w wieku 16 lat. Po tym, szkolenie trwa przez kolejne dwa lata, przed wejściem na uniwersytet jest wymagane, aby przejść egzamin A-Level. Jeśli nadal jesteś w liceum pewny, że wkroczyłby Pan na jeden z brytyjskich uniwersytetów, możesz wziąć udział w programie Przygotowania Na poziomie A w jednym z brytyjskich uczelni lub w prywatnej szkole. Dla studentów zagranicznych alternatywą dla tego egzaminu jest program IB (International Baccalaureate), który jest przeznaczony na dwa lata.

  Jeśli masz już dyplomy szkoły średniej, ale chcesz uzyskać wyższe wykształcenie w Wielkiej Brytanii, został stworzony specjalnie dla Ciebie program Foundation. 

  Życzymy sukcesów i twórczości wszystkim, którzy postawili sobie za cel uzyskanie prestiżowego certyfikatu lub dyplomu szkolnictwa wyższego jednej z najsłynniejszych instytucji edukacyjnych w Wielkiej Brytanii. 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz