Heart 347 0

Edukacja za granicą dla dzieci: Wielka Brytania

Edukacja za granicą dla dzieci: Wielka Brytania

Co roku coraz więcej osób porzucających naukę szuka szkolnictwa wyższego za granicą. I nie tylko szkolnictwo wyższe - popularność na rynku usług edukacyjnych nadal wygrywa amerykańskie, szwedzkie, greckie i wiele innych instytucji edukacyjnych. Nie jest trudno odpowiedzieć, dlaczego dzieci i ich rodzice wolą zagraniczne instytucje edukacyjne. 

 • Zanim przejdziemy do opisu procesu studiów za granicą i rozważenia opcji dla różnych kursów i instytucji edukacyjnych, warto określić: Jaki rodzaj usług edukacyjnych może korzystać z przeciętnego ucznia i co, musisz zwrócić uwagę na swoich rodziców w pierwszej kolejności? 

  Opcje programów 

  Варианты образования для детей в Англии 

  Kursy angielskiego w Wielkiej Brytanii 

  Z reguły dziecko może w krótkim czasie zaliczyć taki kurs: Od 2 do 4 tygodni. Kursy będą mile zaskoczone elastycznym harmonogramem zajęć - możesz rozpocząć naukę w dowolnym momencie, ale najczęściej rodzice starają się połączyć naukę języka angielskiego za granicą z wakacjami w szkole. 

  Wykształcenie średnie za granicą 

  Twoje dziecko może zostać zarejestrowane w jednej z zagranicznych szkół i otrzymać wykształcenie średnie, które zostanie potwierdzone międzynarodowym certyfikatem GCSE. Program takiego szkolenia trwa co najmniej dwa lata, proces edukacyjny jest podzielony na trymestry. Dzieci mogą zapisać się do szkoły obcej od 8 roku życia z pewnym poziomem znajomości języka angielskiego - zwykle nie niższym niż Intermediate. 

  Przygotowanie do przyjęcia na międzynarodową uczelnię wyższą 

  Ten rodzaj programu jest przeznaczony dla uczniów szkół średnich, którzy już zdecydowali się na wybór specjalności i wiedzieć, który uniwersytet chcą wejść. Kurs przygotowawczy może odbywać się na podstawie jednego z zagranicznych kolegiów. Z reguły czas trwania kursu wynosi od 1 do 2 lat. 

  Edukacja za granicą: Popularne ośrodki edukacyjne 

  Enguide przeanalizował popularność szkół zagranicznych, na podstawie których uczniowie są najczęściej szkoleni, ponadto szkoły te od kilkudziesięciu lat pracują w dziedzinie świadczenia usług edukacyjnych dla zagranicznych klientów, są uznawane za najlepszą wersję różnych publikacji i krajowych ośrodków edukacyjnych, regularnie otrzymywać pozytywne opinie od swoich uczniów. 

  Kelly College 

  Kelly College (Тависток, Великобритания)

  Prywatna szkoła dla dzieci od 8 do 17 lat. Tavistock znajduje się na obrzeżach Parku Narodowego Dartmouth, w jednej z najbardziej malowniczych części kraju. Terytorium starej szkoły jest dość rozległe, dzieci mieszkają w rezydencjach na podstawie instytucji edukacyjnej. «Kelly College» gościnnie otwiera swoje drzwi dla studentów zagranicznych w lecie - w murach dzieci szkolny może poprawić swoją znajomość języka angielskiego, odwiedzić wiele ciekawych miejsc historycznych, wypracować w Centrum Adventure na podstawie szkoły. 

  The Island Camp Beaumont 

  The Island Camp Beaumont (остров Уайт, Великобритания)

  Letni obóz językowy, który zaprasza studentów zagranicznych do spędzania niezapomnianego lata w języku angielskim: Z ciekawych gier, wycieczek, niezapomnianych doświadczeń i nowych znajomych. «The Island»  – jeden z obozowisk letnich znanych na całym świecie sieci «Camp Beaumont». Obóz wyposażony jest w własny park rozrywki: Twoje dziecko, oprócz nauki angielskiego w zajęciach, będzie mogło rozwinąć swoje umiejętności konwersacyjne, komunikując się z rówieśnikami podczas szermierki, wspinaczki, walki laserowej, pływania w basenie, łucznictwa, kartowania, nurkowania, Arts academy, jazda, piłka nożna i tenis. 

  Bellerbys College

  Bellerbys College – образование для детей

  Dzięki programom „Bellerbys Colleg” wielu studentów zagranicznych w wieku od 14 lat było w stanie przygotować się do przyjęcia i studiowania na najlepszych uniwersytetach w Wielkiej Brytanii i innych krajach świata. Kolegium oferuje tradycyjne programy studiów, a także intensywne kursy przygotowujące do przyjęcia do Oxford, Cambridge, Imperial London College, University College London i London School of Economics, a także inne prestiżowe instytucje szkolnictwa wyższego w Wielkiej Brytanii 

  Kaplan International Centers 

  Обучение в Kaplan International Centers

  Szkoły językowe «Kaplan» zapraszają dzieci z całego świata do nauki i poprawy znajomości języka angielskiego podczas wakacji. Biblioteki linguistyczne, kawiarnie, przestronne audycje, komfortowe pokoje są do dyspozycji młodych językoznawców, którzy oprócz zajęć językowych będą również uczestniczyć w zawodach sportowych, wszelkiego rodzaju zajęciach, wycieczek do różnych niesamowitych miejsc w Wielkiej Brytanii. 

  Bloxham School 

  Обучение английскому в Bloxham School

  Szkoła zaprasza studentów zagranicznych w wieku od 11 do 18 lat, program nauczania szkoły jest zgodny z brytyjskim krajowym systemem edukacji i zapewnia uczniom międzynarodowe certyfikaty GCSE (2 lat) i A-Level (2 lat) po ukończeniu studiów. Szkoła Bloxham jest pierwszym krokiem przed wejściem do jednego z wiodących międzynarodowych uniwersytetów. 

  Mamy nadzieję, że znajdziesz program i dobre centrum szkoleniowe, na podstawie którego Twoje dziecko otrzyma wysokiej jakości wykształcenie i poprawi Twój język angielski. 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz