Heart 830 0

Edukacja za granicą dla dorosłych: Wielka Brytania

Edukacja za granicą dla dorosłych: Wielka Brytania

Uzyskanie wyższego wykształcenia za granicą to marzo wielu osób porzucających naukę w szkole. Ale aby sen o dobrej edukacji, nie musisz być 17-letnim nastolatkiem. Co może zaoferować brytyjski system edukacji tym, którzy mają już jeden (lub więcej) system szkolnictwa wyższego? 

Wielka Brytania wita wszystkich, którzy podróżują po morzu w poszukiwaniu wiedzy. System edukacyjny kraju zapewnia wysokiej jakości usługi edukacyjne dla osób w każdym wieku. 

Jakie rodzaje edukacji mogą zainteresować udanych, udanych ludzi, którzy szukają samopoprawy? Nazwij je: 

  • Kursy językowe dla dorosłych.
  • Programy stażu i kursy odświeżające.
  • Szkolnictwo wyższe. 

Kursy językowe dla dorosłych w Wielkiej Brytanii 

Programy kursów języka angielskiego w Wielkiej Brytanii z reguły zapewniają nie tylko możliwość szybkiego i jakościowego uczenia się języka - korzyści ze środowiska językowego zwiększają skuteczność procesu edukacyjnego, Ale także z zainteresowaniem spędzić czas, podróżować, wycieczki do licznych zabytków Anglii.

Istnieje wiele szkół, na podstawie których można przejść kurs języka angielskiego, szybko pokonać barierze językowej i osiągnąć cele w krótkim czasie. Warto zwrócić uwagę na niektóre z nich: 

Concordе International

Szkoła posiada akredytację The British Council, The Association of Business Executives, The English College of Teachers, The International Association of Teachers of English, The Oxford, Cambridge i Royal Society of Arts Examination, Microsoft, między innymi. Na podstawie szkoły można wybrać wymagany kurs językowy, w tym podstawowy język angielski, przygotowanie do międzynarodowych egzaminów, intensywne kursy językowe, język angielski w biznesie. 

Inlingua

Międzynarodowa Szkoła języka angielskiego, która znajduje się w jednym z najstarszych miast Wielkiej Brytanii. Szkoła jest uznawana przez British Council i może zaoferować szeroki zakres programów językowych, począwszy od kursów ogólnych, aż po intensywność biznesu i przygotowanie do egzaminów międzynarodowych. 

The English Language Centre Bristol

It był jednym z pierwszych ośrodków, które British Council uznało za ośrodek nauki języka angielskiego jako języka obcego. Minimalny poziom znajomości języka angielskiego w celu rozpoczęcia nauki w szkole Elementary. Szkoła oferuje różnorodne kursy, w tym kursy przygotowywane do egzaminów międzynarodowych. 

Programy stażu i kursy odświeżające w Wielkiej Brytanii 

Biznes i projektowanie od kilkudziesięciu lat są głównymi priorytetami kursów szkoleniowych w Wielkiej Brytanii. Na to będziemy patrzeć. 

MBA, pre-MBA i inne programy biznesowe w Wielkiej Brytanii 

MBA to nie tylko jeden z najpopularniejszych programów rozwoju zawodowego. MBA (Master of Business Administration) - Program szkolnictwa wyższego, po którym można uzyskać tytuł magistra administracji biznesowej. Program MBA można zakończyć na podstawie kilku szkół, z których będziemy nazywać: 

London Business School

Uniwersytet London Business School, jeden z wiodących na świecie ośrodków edukacji biznesowej, jest zaliczany do wiodących na świecie szkół biznesowych według Financial Times (Financial Times Global MBA Rankings). 

Cranfield School of Management

Jedna z najbardziej prestiżowych europejskich szkół biznesowych, która zapewnia kursy szkoleniowe i zaawansowane szkolenia w zakresie zarządzania, nauki stosowanej i zaawansowanej technologii. Na podstawie szkoły możesz wziąć udział w kursie Pre-MBA (12 miesięcy akademickich) lub programie MBA ze szkoceniem w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (w niepełnym wymiarze godzin i w miejscu pracy). Szkoła biznesu zapewnia usługi edukacyjne tylko dla studentów studiów wyższych. 

Oxford College

Uczelnia na jednym z najstarszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii oferuje szereg programów, w których studenci od 21 roku życia mogą wziąć udział w studiach. Możesz wybrać jeden z programów doskonalenia zawodowego (w zakresie zarządzania, marketingu, rachunkowości, turystyki) - ten kurs jest kursem przygotowawczym do studiów MBA i MSc, których program możesz kontynuować na uczelni. 

Programy kształcenia ustawicznego w zakresie projektowania i mody w Wielkiej Brytanii 

University of the Arts London

Taki kurs możesz odbyć w jednej z najstarszych i najbardziej autorytujących instytucji szkolnictwa wyższego na świecie, gdzie studiujesz design - Central College of art and Design St. Martin, która jest członkiem Uniwersytetu Arts London (University of the Arts London). Na podstawie kolegium można wziąć kurs w takich dziedzinach jak: Moda, tekstylny lub graficzny projekt, fotografia, dekoracjami i screeriwriting, i inne. Zagraniczni studenci są najczęściej przyciągani przez letnie kursy krótkofalowe na podstawie tej instytucji, a także - wszelkiego rodzaju szkolenia. 

Istituto Marangoni

Instytut posiada oddziały w światowych stolicach mody: Londynie, Mediolanie i Paryżu. London School of Design znajduje się w samym sercu brytyjskiej stolicy, niedaleko biznesowej dzielnicy City. W oparciu o szkołę można odbyć kurs doszkalający w różnych programach, od projektowania mody i biznesu modowego po poznanie zawiłości tworzenia modnego wizerunku i języka reklamy w branży modowej. 

Wyższe studia podyplomowe w Wielkiej Brytanii. 

Jeśli masz już jeden (lub kilka) dyplomy z zakresu szkolnictwa wyższego, Ale chcesz stać się posiadaczem dyplomu międzynarodowego standardu i uzyskać tytuł magistra w swojej specjalności w jednym z najbardziej znanych na świecie instytucji szkolnictwa wyższego, należy spojrzeć na listę najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. 

University of Oxford

It jest jednym z najstarszych uniwersytetów w Europie, który w jakiś sposób uczestniczy w szkoleniu 50 laureatów Nagrody Nobla. Główne wymagania dotyczące dopuszczenia do studiów magisterskich lub studiów doktourckich w Oxfordzie to: Obecność dyplomu ukończenia poprzedniego stopnia (licencjat lub magister) z wysokim średnim wynikiem, obecność certyfikatu potwierdzającego wysoki poziom biegłości w języku angielskim (IELTS, TOEFL lub Cambridge ESOL), potwierdzenie dostępności środków na szkolenia i zakwaterowanie. 

University of Cambridge

Uniwersytet, który od dawna konkuruje z Oxford, jest również jednym z najstarszych uniwersytetów na świecie. Jeśli apliowałeś do Oxfordu, nie śmiało, że podobny pakiet dokumentów zostanie zaakceptowany przez Ciebie i na tej uczelni. A pakiet dokumentów do przyjęcia będzie musiał zebrać dość wagi, zwłaszcza jeśli chcesz zapisać się do programu kształcenia doktourtowego (magister lub doktourt). It składa się z: Wniosku (Graduate Admission and scholarship Application Form, GRADSAF), listu przewodniego, listów polecanych od przełożonych/korepetytorów z poprzedniego programu studiów, kopii dyplomu z poprzedniego stopnia szkolnictwa wyższego, Certyfikat potwierdzający poziom biegłości w zakresie języka angielskiego i kilka innych dokumentów, które mogą być wymagane do dopuszczenia do określonych kursów lub programów. 

University of Exeter 

It jest jednym z dziesięciu najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii przez The Sunday Times i najbardziej popularnym uniwersytetem wśród zagranicznych turystów, który oferuje również programy licencjackie i studiów dokształcających. 

Newcastle University 

Newcastle University - członek Russell Group, jeden z 200 najlepszych uniwersytetów na świecie, jest jednym z 20 najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii. Członkowie rodziny królewskiej studiowali na tej uczelni. Zagraniczni studenci mogą również otrzymać wykształcenie na tym uniwersytecie. 

Nigdy nie jest za późno na naukę, zdobycie nowej wiedzy i umiejętności lub doskonalenie starych. Dlatego chcemy życzyć powodzenia, twórczych osiągnięć i wspaniałych rezultatów wszystkim, którzy zdecydują się kontynuować swoje szkolenie! 

  
  • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

    Komentarze


      Dodaj komentarz