Heart 1083

Dostosowane czasopisma w języku angielskim dla nastolatków

Dostosowane czasopisma w języku angielskim dla nastolatków

Czytaj periodyki, a także literaturę podczas nauki języka angielskiego - to jak przechowywanie wody, jeśli masz zamiar podbić Saharę. Pewnie! Oferujemy przegląd interesujących dostosowanych czasopism w języku angielskim dla nastolatków. 

 • Czytanie czasopism, a także literatury podczas nauki angielskiego, to jak zaopatrzenie się w wodę, jeśli zamierzasz podbić Saharę. Koniecznie! Nawet jeśli masz 13+ i nie czytasz gazet w swoim ojczystym języku. Obawy na bok, nie będziemy polecać Ci nudnych wiadomości politycznych lub gospodarczych.

  Chcesz wiedzieć, czym interesują się Twoi rówieśnicy z Anglii czy Australii, jakie wieści dochodzą do nas dzieci w wieku szkolnym z USA? Aby to zrobić, po prostu otwórz interesujący magazyn w języku angielskim. W tej chwili możemy Ci doradzić kilka opcji. 

  Kilka słów o czasopismach adaptowanych 

  Różni się od niedostosowanego skupieniem się na pewnym poziomie wiedzy. Z reguły takie czasopisma mają notatki, które powiedzą Ci, czy opanujesz teksty tego magazynu, czy też zmęczony ciągłym studiowaniem słowników i zarabianiem na kupę kompleksów, wrzucisz czasopismo do najdalszej szuflady stołu.

  Radzimy zwrócić uwagę na czasopisma wydawcy Mary Glasgow Magazines – laureata nagrody British Council 2013 w kategorii „Innowacje w zasobach dla uczących się języków”. 

  Zaadaptowane czasopisma z Mary Glasgow Magazines 

  Click

  Zaadaptowany magazyn dla początkujących do nauki języka angielskiego (Beginners, poziom A1). W 16-stronicowym magazynie znajduje się 2 płyt z użytecznymi i ciekawymi informacjami, a dostęp do strony magazynu jest bezpłatny.

  Zawartość: komiks, krótkie teksty, zagadki, quizy, wywiady i wiele innych. Na płytach - wideo z informacjami o życiu brytyjskich nastolatków, kreskówek, materiałów audio. 

  Crown

  Dostosowany magazyn dla nastolatków z nauką języka angielskiego Pe-Intermediate (program A1/A2). Informacje w czasopiśmie: artykuły o życiu młodzieży za granicą, ich hobby, ważne wydarzenia, brytyjska kultura i wiele więcej. W komplecie z magazynem - płyty CD z materiałami wideo i audio, nieograniczony dostęp do strony internetowej magazynu. 

  Team

  Journal dla nastolatków ze średnią biegłością w posługiwaniu się językiem angielskim (programy pośrednie A1/A2). Treść czasopisma pomoże Ci zmienić się z ucznia na niezależnego czytelnika.

  Bardziej złożone słownictwo i gramatyka zdania w porównaniu z poprzednimi czasopisami, ciekawe materiały tekstowe, które podkreślają kwestie niepokojące dla nastolatków - charakteryzuje to zawartość czasopisma. Dyski materiałowe i dostęp do witryny — wraz z subskrypcją. 

  Club

  Dostosowany 16-stronicowy magazyn dla nastolatków (Upper Intermediate, poziom A2/B2). Materiały tekstowe czasopisma stymulują rozwój krytycznego myślenia, potrzebę omówienia informacji, podniesienie poziomu biegłości językowej, motywują uczniów do poprawy ich wiedzy i wzmocnienia umiejętności językowych przed egzaminami.

  Cechy magazynu: Kolumny są podawane w formie kijów dla zainteresowań: klub «wiadomości», klub «debaty», klub «obrazy» i inne. Treść: Wycieczki, wskazówki, artykuły i zalecenia, informacje o życiu nastolatków w Wielkiej Brytanii. Istnieją również dodatkowe materiały dla nauczycieli języka angielskiego. W komplecie z subskrypcją - dyski, nieograniczony dostęp do witryny. 

  Current

  Dostosowany magazyn dla tych, którzy bez problemów stadniny «Harry Potter» w oryginale i psychicznie koryguje za mało wdzięcznych wyrażeń Joan Rowling (poziom Advanced, B2/C1). Dzięki zawartości magazynu czytelnicy będą mogli zrozumieć idiomatyczne wyrażenia w kontekście, poprawić umiejętności językowe, uzyskać mastimum interesujących informacji.

  Current jest 24 stron przydatnych i ekscytujących informacji, płyt audio i wideo oraz nieograniczony dostęp do strony internetowej magazynu. 

  Możesz zapisać się na oficjalnej stronie internetowej Mary Glasgow Magazines.

  Miłego czytania! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz