Heart 1808 0

Czasopisma w języku angielskim dla osób uczących się języka

Czasopisma w języku angielskim dla osób uczących się języka

Aby poprawić swoją znajomość języka angielskiego, czytanie czasopism jest zdecydowanie zalecane we wszystkich przypadkach - od skromnego nauczyciela po British Council. 

 • Kilka słów o czasopismach

  Magazyny we współczesnym świecie są osobliwymi dyktatorami stylu odzieży, stylu życia, mody, nowych trendów i metod komunikacji. Magazyny przekazują nam ważne informacje, ogłaszają tę lub inną gwiazdę „osobą roku”, zawieszają etykiety na gwiazdach filmowych i politykach. 

  Czy powinienem czytać czasopisma w języku angielskim?

  Język czasopism rozwija się równie dynamicznie jak mówiony, nowe słownictwo szybko staje się powszechne na stronach błyszczących publikacji. Dlatego nauka angielskiego jest nie tylko tego warta, ale niezwykle konieczne jest poświęcenie czasu na czytanie czasopism.

  Oczywiście, jeśli Twój poziom angielskiego jest poniżej średniej, możesz docenić tylko kolorowe ilustracje w Forbes, Cosmopolitan lub Discover Magazine. Ale to wcale nie oznacza, że ​​musisz przestać czytać czasopisma. Dla osób uczących się języka oferujemy krótki przegląd angielskich czasopism. 

  Mary Glasgow Magazines

  Wydawnictwo specjalizujące się w nauce angielskich czasopism dla nastolatków.

  Hot English

  Niech pstrokata okładka magazynu, żywe ilustracje i zdjęcia rozrzucone po stronach nie przestraszą cię. Zawartość magazynu jest warta pogodzenia się z projektem, który może wydawać się nieco krzykliwy. Magazyn jest interesujący, artykuły w nim zawarte nie są zapożyczane od kolegów z warsztatu, ale są efektem pracy autorów. Po każdym artykule wyróżniają się nieznane słowa w tekście - mały słownik.

  Treść

  Na stronach magazynu znajdują się eseje historyczne, dialogi, krótkie recenzje filmów i książek, artykuły na temat dekodowania slangu. Prawdopodobnie hołdem dla tytułu jest to, że niektóre numery magazynu wyjaśniają osobliwości obscenicznego słownictwa języka angielskiego.

  Korzyści z magazynu

  Z oczywistych zalet warto również zauważyć, że do wersji drukowanej dołączona jest płyta CD, na której materiały czasopisma są prezentowane w formacie audio. Artykuły są czytane przez profesjonalnych spikerów, a ponadto z reguły wskazują, jaki akcent ma mówca: akcent BBC, akcent kalifornijski, akcent australijski lub różne akcenty angielskie. Na stronach jest niewiele reklam, które również mogą się cieszyć. Magazyn jest wydawany co miesiąc. 

  GO English!

  Dla tych, którzy stracili wiarę w przyszłość mediów drukowanych i mieszkają przed ekranem komputera - internetowy magazyn w języku angielskim. Artykuły w magazynie są fascynujące, ale możesz dać się ponieść emocjom, jeśli Twój poziom angielskiego jest wyższy niż średni. W przeciwnym razie przyjaźń będzie na zawsze ze słownikiem, którego stronicowanie zmieni czytanie jednego artykułu w trzydniową sagę, a to zależy od dostępności architektury.

  Treść

  Format magazynu online pozwala GO English! Publikuj na swoich stronach filmy, które ożywiają paski tekstowe lepiej niż zwykłe ilustracje. Ponadto w czasopiśmie często można znaleźć linki do interesujących artykułów znanych anglojęzycznych publikacji (The Guardian, The Scientist), które zdaniem redakcji student szkoły językowej będzie w stanie opanować. Możesz zapoznać się z czasopismem na oficjalnej stronie internetowej.

  Życzymy sukcesów w nauce języka angielskiego! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz