Heart 910

Czasopisma prawne w języku angielskim

Czasopisma prawne w języku angielskim

Posiadanie informacji jest opanowanie sytuacji. A aby sporządzić rzeczywiste informacje, lepiej jest od specjalistycznych periodyków w języku angielskim. 

 • Najlepsze czasopisma prawnicze w języku angielskim 

  Pradawni Rzymiani, posiadający dobre poczucie humoru, powiedzieli: «Aby zadać pytanie, musisz znać odpowiedź na to pytanie». To zdanie może być głównym mottem pracy prawnika. Posiadanie informacji to zarządzanie sytuacją. A także możliwość kontrolowania sytuacji i korzystania z każdego zwrotu wydarzeń dla klienta - główne zadanie prawnika.
  Aktualności prawne i recenzje ważnych wydarzeń można znaleźć na stronach specjalistycznych periodyków, wśród których najlepsze są: 

  «EJIL»

  It został założony w 1990 roku przez European University Institute in Florence.

  Cechy publikacji: 

  • orientacja europejska
  • Skup się na młodych czytelników
  • Zainteresowanie historycznymi aspektami europejskiej tradycji w orzecznictwie
  • Publikacja prac wybitnych uczonych z Cambridge i innych wiodących światowych uniwersytetów 

  «The American Lawyer»

  Jednym z wiodących źródeł codziennych wiadomości, które będą interesujące dla przedsiębiorców i prawników na całym świecie. 

  Na stronach magazynu: 

  • informacje o kancelariach prawnych
  • recenzje ciekawych wydarzeń w sferze
  • materiały wiodących prawników świata: wskazówki, zalecenia
  • wiadomości prawne 

  «Canadian Lawyer»

  Publikacja prawna w Kanadzie opublikowana po raz pierwszy w 1977 r. Dziennik pozwala na uzyskanie aktualnych informacji z zakresu działalności prawnej, będzie przydatny dla prawników, w tym prawników korporacyjnych, studentów prawa, menedżerów firmy. Czasopismo zawiera badania nad wymogami regulacyjnymi, informacje na temat zarządzania ryzykiem, przeglądy postępowań sądowych oraz informacje prawne. 

  «Law»

  Aktualności prawne, przeglądy praktyk spółek i osób fizycznych są oferowane przez prawo. Informacje na temat korporacyjnych papierów wartościowych, wiadomości z własności intelektualnej, ciekawe materiały wiodących specjalistów z branży i wiele innych przydatnych informacji. 

  «Сrime Magazine»

  Specjalny dziennik dla tych, którzy pracują w dziedzinie medycyny sądowej. Na swoich stronach – recenzje znanych przestępstw, wiadomości o przestępstwach, analiza działalności zorganizowanej przestępczości, informacje o zbrodniach historycznych, analiza różnych rodzajów przestępstw: Od morderstwa po korupcję w rządzie. 

  Dzięki tym wydawniom można nie tylko nadążyć za informacjami o ich obszarze działalności, ale także poprawić znajomość języka angielskiego.

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz