Heart 1323

Czasopisma naukowe w języku angielskim

Czasopisma naukowe w języku angielskim
 • Angielska prasa jest świetną okazją do poszerzenia wiedzy o języku angielskim. Dziś, w małej recenzji, powiemy wam, co należy przeczytać jako pierwsze. 

  Warto zauważyć, że na pewno możesz zacząć szukać popularnych czasopism naukowych w języku angielskim, od odkrywania wszystkich kiosków w hotelach lub od razu po bibliotekę British Council, ale jesteśmy gotowi zaoferować prostszy i bardziej skuteczny sposób: Internet. 

  Popularne czasopisma naukowe w języku angielskim 

  National Geographic

  Dziś magazyn ma krążenie ponad 4 milionów kopii. Publiczność magazynu to 40 milionów osób. Wyjątkowe materiały na temat archeologii, historii i kultury, wyjątkowe zdjęcia pomogły czasopisowi zdobyć uznanie na całym świecie. It jest publikowany w 33 językach i jest najbardziej znanym na świecie magazynem naukowym. 

  Technology Review (USA)

  Jeden z najstarszych czasopism technologicznych na świecie. It został opublikowany od 1899 roku i dostarcza informacji na temat nowych wynalazków w dziedzinie technologii, analizując skutki handlowe, społeczne i polityczne. Magazyn jest przeznaczony przede wszystkim dla tych, którzy chcą inwestować w technologię. To jest bardzo łatwe do zaprenumerowania w dzienniku. 

  Scientific American

  It jest najstarszym popularnym magazynem naukowym w Stanach Zjednoczonych z obiegiem ponad 500,000 kopii. Magazyn został pierwotnie opublikowany jako gazeta, ale później zaczął publikować obszerne recenzje ważnych badań naukowych i odkryć. 

  Discover

  Publikowana od 1980 roku publiczność jest niefachowa w świecie nauki, ale ludzie są pytani i aktywni. Szczególnie popularne wśród czytelników są artykuły o psychice. 

  Harvard Business Review

  Dziś prawie nikt nie będzie się kłócić z faktem, że biznes jest nauką, a sukces w każdym razie zależy od tego, jak dobrze znasz podstawowe pojęcia tej nauki. Harvard Business Review to popularny magazyn naukowy wydany przez Harvard Business School od 1922 roku. Magazyn poświęcony jest różnym sferom świata biznesu: Od technologii zarządzania i marketingu po psychiczne aspekty przywództwa i podstawy planowania biznesowego. 

  Popular Mechanics

  Magazyn rozpoczął publikowanie w 1902 roku i zyskał popularność na świecie jako klasyczny przykład popularnego magazynu naukowego. Ponad milion kopii sprawia, że magazyn jest popularny na całym świecie. 

  Popular Science

  Magazyn, który zdobył 45 krajów, jest publikowany w ponad 30 językach świata. Darwin, Huxley i Pierce opublikowali swoją pracę i recenzje badań w tym czasopiśmie. Magazyn nie zawsze cieszył się dużą popularnością, ale dziś - jest to jedna z najsłynniejszych publikacji naukowych i popularnych na świecie, jej krążenie wynosi ponad 1 milionów.

  Fascynujące czytanie! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz