Heart 216 0

Angielski, jesteś kosmosem!

Angielski, jesteś kosmosem!

8 stron dla kosmicznych marzycieli. Ucz się angielskiego, gwiazd i planet! 

 • Możesz odkrywać głębie przestrzeni bez wychodzenia z domu. Oferujemy Ci wybór zasobów, które pomogą Ci wyobrazić sobie siebie jako prawdziwego odkrywcę wszechświata. 

  100.000 stars – Jest to niesamowicie piękny projekt Google. It to interaktywna i bardzo szczegółowa mapa naszej gali. Na mapie znajduje się 119,000 gwiazdki. Z nich możesz przybliżyć i odkrywać 79! Niesamowite jest to, że mapa została stworzona w odniesieniu do wszystkich proporcji rzeczywistych obiektów. Jeśli po prostu idziesz na stronę i zrób to, możesz umrzeć z podniecenia. 

  NASA TV – Oficjalny kanał NASA, dzięki któremu można oglądać nawet transmisje online z wystrzeliwania rakietowych pocisków. It pomaga uczyć się angielskiego, ponieważ istnieje wiele przydatnych materiałów edukacyjnych na temat zasobu i wszystkich z nich - w języku angielskim. Jeśli naprawdę kochasz przestrzeń, możesz spędzić dni na tym zasobie. 

  Microsoft Worldwide Telescope – interaktywny teleskopem online. Znajdź dla Space explorer. Strona jest w języku angielskim, ale można oglądać niebo nawet jeśli mówisz po angielsku na poziomie początkowym. Dzięki zasobowi możesz odkrywać najbardziej niedostępne i odległe zakątki nieba.

  MicroObservatory – prawdziwe centrum monitorowania online z teleskopami. Jeśli jesteś przyzwyczajeni do tego, że w mieście nie ma gwiaździstego nieba, nadszedł czas, aby naprawić sytuację. Możesz nawet sterować teleskopem przez Internet (jeśli dostępne są bezpłatne urządzenia). 

  Eyes of NASA – Jak widać z tytułu, jest to oficjalny projekt NASA. Na zasób znajdziecie trójwymiarowe zdjęcia z wypraw i ogromną ilość przydatnych informacji. Zdjęcia mogą zaimponować wyobraźni. 

  Google Sky – interaktywna mapa gwiaździstego nieba. Możesz przeglądać zdjęcia z Hubble, zmieniać tryb i zobaczyć wersję UV światła nieba lub podczerwieni. Eksperymentuj! 

  Google Moon – Mapa księżyca, bardzo szczegółowa, ma układ 3D. Możesz zobaczyć Księżyc ze wszystkich stron, zobacz punkty przybycia wszystkich «Apollo», studiować ulgę naszego satelity, nawet zobaczyć «ciemną stronę». 

  Google Mars – Szczegółowa mapa Marsa. Można zbadać powierzchnię czerwonej planety, policzyć kaniony, góry i rzeki planety. 

  Życzymy Wam gwiazdkowych osiągnięć w nauce angielskiego! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz