Heart 378 0

Angielski dla programistów: 7 najlepszych kanałów YouTube o programowaniu

Angielski dla programistów: 7 najlepszych kanałów YouTube o programowaniu

Angielski pozostaje głównym uniwersalnym językiem komunikacji w branży IT. Jeśli Twoja znajomość języka jest „zawieszona” na poziomie «London is the capital of Great Britain» lub ogranicza się do „suchej” terminologii informatycznej, a Twoje próby przeniesienia języka z martwego miejsca jeszcze nie powiodły się – czas zmienić swoją strategię! 

 • We współczesnym świecie dostaliśmy wspaniałą możliwość uczenia się nie tylko języków programowania, ale także „żywych” języków, bez wychodzenia z komputera.

  Tak się złożyło, że zdecydowana większość nowoczesnych technologii powstaje w krajach anglojęzycznych, ponieważ jakość edukacji i życia, przy aktywnym zaangażowaniu utalentowanych specjalistów, nie może nie przyczynić się do postępu technologicznego.

  Angielski pozostaje głównym uniwersalnym językiem komunikacji w branży IT. Jeśli Twoja znajomość języka jest „zawieszona” na poziomie «London is the capital of Great Britain» lub ogranicza się do „suchej” terminologii informatycznej, a Twoje próby przeniesienia języka z martwego miejsca jeszcze nie powiodły się – czas zmienić strategię!

  Aby być pierwszorzędnym specjalistą, musisz oderwać się od swojego zwykłego postrzegania angielskiego jako „wysoce technicznego” i „trudnego do zrozumienia”. Jest to percepcja mowy ze słuchu wraz z umiejętnością werbalnego budowania cudów myśli w języku angielskim! 

  Wraz z pojawieniem się języka angielskiego „na żywo” w Twojej karierze, Twoje życie ulegnie poprawie z następujących powodów: 

  1. Twoje zarobki w IT są równoważne ze szkoleniem językowym. 

  Znając język angielski, możesz nie tylko wymienić z klientem kilka słów, ale także jasno zrozumieć zadanie bez uciekania się do Google Translate, przechwytując wszystkie cechy wymowy angielskich akcentów.

  Często to właśnie współpraca z zagranicznymi klientami staje się przeszkodą na drodze do pomyślnej i bezpiecznej przyszłości zawodowej dla specjalisty IT. Przecież firmy, nawiązując partnerstwa z obcokrajowcami, od czasu do czasu organizują konferencje online, negocjacje i korespondują w języku angielskim! Upewnij się, że nauka języka angielskiego jest obowiązkowa dla każdego specjalisty IT. 

  2. Perspektywa życia w dowolnym kraju na świecie. 

  Utalentowany specjalista znający język angielski ma wszelkie szanse na znalezienie pracy w dowolnej zagranicznej firmie i zapewnienie sobie godnej przyszłości. Kraje takie jak USA, Niemcy, Wielka Brytania, Australia są liderami nie tylko pod względem zatrudnienia specjalistów IT, ale także pod względem ich wynagrodzeń.

  Jeśli poważnie rozważasz możliwość przeprowadzki, zdecydowanie musisz wcześniej poznać wszystkie „pułapki” życia w kraju swoich marzeń. Nie zawsze brane są pod uwagę wysokie podatki i wysokie koszty czynszu, żywności i rozrywki. Dopiero po rozważeniu wszystkich zalet i wad możesz zacząć działać.

  Wśród krajów wymienionych powyżej Niemcy są jedynym krajem, w którym język urzędowy nie jest językiem angielskim. Z tego wynika, że ​​dla najwygodniejszego życia i wysokich zarobków konieczna będzie znajomość języka angielskiego i niemieckiego na tym samym poziomie zawodowym. Jeśli jesteś gotowy na naukę, a następnie radykalnie zmienisz swoje życie - ucz się języków! 

  3. Make your life easier!

  Znajomość nie tylko terminologii informatycznej, ale także znajomość języka angielskiego w ogóle skróci czas czytania niezbędnej literatury fachowej i oczywiście ułatwi komunikację z klientem. Im mniej czasu spędzasz na stresie związanym z barierą językową, której można uniknąć, tym więcej masz czasu na pracę!

  Zdając sobie sprawę, że naprawdę chcesz zacząć uczyć się języka angielskiego, a nie tylko o nim mówić, i jesteś gotowy poświęcić swój czas na „przekonfigurowanie” języka prezentacji myśli, nie krępuj się - przeczytaj artykuł do końca. Połącz przyjemne z pożytecznym – wybraliśmy dla Ciebie 7 kanałów YouTube, w których anglojęzyczni guru sieci wprowadzą Cię w cyfrowy świat. 

  1. DEVTIPS

  Travis Nelson publikuje samouczki wideo, w których uczy projektowania stron internetowych i programowania, jednocześnie pełniąc rolę mentora dla studentów, dzieląc się swoim doświadczeniem i udzielając porad zawodowych i życiowych! angielski: amerykański. Bogate nowoczesne słownictwo. 

  2. JAKEWRIGHT

  Absolwent Cambridge, który jeszcze podczas studiów na słynnej uczelni filmował swoje „dni powszednie”, dzieląc się wszystkimi tajnikami i subtelnościami programowania. Projektant stron internetowych, programista i filmowiec, wszystko o tym utalentowanym 22-letnim geniuszu. Swoim przykładem w zrozumiały sposób pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych i wystarczy po prostu wyznaczyć sobie cel i pokochać to, co się robi, bo prestiżowe studia i nie mniej prestiżową pracę znajdziecie sami! angielski: brytyjski. Klasyczny angielski. 

  3. COMPUTERPHILE

  Kanał dla tych samych geniuszy komputerowych, co Sean Riley, właściciel kanału. (W rzeczywistości wystarczy poważnie potraktować te lekcje wideo, w przeciwnym razie ryzykujesz utratę logicznego wątku). Ten kanał demonstruje wszystkie umiejętności prawdziwego informatyka, który, uwaga, jest gotów się nim podzielić! angielski: brytyjski. Przygotuj się na burzę mózgów. 

  4. LINUSTECHTIPS

  Kanał jest prawdziwym odkryciem dla tych, którzy lubią oglądać wysokiej jakości recenzje techniczne, tworzyć komputery własnymi rękami, programować i jako pierwsi dowiadywać się o światowych innowacjach. Linus Sebastian, twórca tego kanału i 2 innych – Tech quickie i Channel Super Fun, opowie o tym i nie tylko. Ostrożnie! Podczas oglądania tego kanału czas leci szybko! angielski: amerykański. 

  5. THENEWBOSTON

  Ten kanał jest jednym z najpopularniejszych kanałów programistycznych na YouTube ze względu na swoją wszechstronność - języki od Pythona do C++, wszelkiego rodzaju platformy programowe. Przystępny, przejrzysty i użyteczny! angielski: amerykański. 

  6. CODEDAMN

  Doskonały kanał dla tych, którzy chcą zrozumieć programowanie i poszerzyć swoją wiedzę! Języki programowania, hacki internetowe i tysiące innych samouczków. Na stronie o tej samej nazwie możesz oglądać samouczki wideo i brać udział w testach znajomości HTML, CSS, JavaScript, jQuery, AngularJS, PHP, Chrome Extensions, ASP.NET, C++, Python i nie tylko! angielski: amerykański, ale pamiętaj, że właściciel kanału pochodzi z Indii. 

  7. LEVELUPTUTS

  Ponad 850 samouczków projektowania stron internetowych! Prawdziwe odkrycie dla tych, którzy dopiero zaczynają uczyć się projektowania stron internetowych. Właściciel kanału, Scott Tolinski, w przystępny i interesujący sposób wyjaśnia wszystkie zawiłości webmasteringu. angielski: amerykański.

  Mamy nadzieję, że od teraz i na zawsze nie będziesz mieć problemów z tym, gdzie uczyć się angielskiego dla IT. 

  Wypróbuj i oceń oferowane przez nas opcje - na pewno będziesz zadowolony! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz