Heart 991

Angielska seria, która będzie cios twój umysł

Angielska seria, która będzie cios twój umysł

Nie ma ograniczenia do doskonałości. Szczególnie - ograniczenie do poprawy języka angielskiego. Oferujemy wybór programów telewizyjnych, które sprawią, że będziesz mieć wątpliwości, że Twój poziom języka angielskiego jest tak wysoki. 

 • Krótka recenzja serii, która sprawi, że będziesz kwestionować swoją wirtuozerność w języku angielskim. Niektóre z nich są nasycone wysoce specjalistycznym słownictwem, w wielu - znaki mówią dialekty, z oczywistymi akcentami, używać Street Youth slang.

  The Good Wife 

  To świetny pokaz o kobiecej prawnicy, która nagle staje się głową rodziny. Mąż oskarżyciela uchodzi do więzienia, więc zadania wychowywania dzieci i zapewnienia materialnego dobrobytu rodziny są odtąd umieszczane na ich kruchych ramionach. Nie pozostaje jej nic innego, jak pamiętać o jej kwalifikacjach jako prawnika. Pompowanie legalnego angielskiego jest gwarantowane, dodatkowo - seria jest interesująca. Język jest dość skomplikowany, więc jeśli poziom języka angielskiego nie jest wyższy niż Intermediate, lepiej nie oglądać go, zwłaszcza bez napisów. Dlaczego potrzebujesz niskiego poczucia własnej wartości? 

  ER

  It to amerykańska seria o codziennym wydziale przyjęć w chicagowskim szpital. Cykl znany jest jako najdłuższy dramat medyczny w historii amerykańskiej telewizji, zdobywając 23 nagrody Emmy, ponad 100 nominacji do nagrody. Epizody charakteryzują się dynamizmem i dramatem, a także - oszałamiający angielski medyczny. 

  Luther

  Brytyjski psychiczny detektyw o policjancie, który śledzi przestępstwa, często przy użyciu mniej niż najlepszych metod, aby osiągnąć ostateczny cel złapania (lub przynajmniej neutralizacji) przestępcy. W przemówieniu bohaterów znajduje się specjalistyczna policjant, więc język jest na tyle trudny do zrozumienia. 

  IT Crowd 

  Seria dotyczy pracy pracowników działu pomocy technicznej ogromnej korporacji. Angielski w serii jest nasycony pojęciem technicznym i slangiem komputerowym, w którym komunikują się bohaterowie. Seria jest komiczna i interesująca ze względu na jej żywe postacie – typowe stereotypowe geeki. 

  Misfits

  Pokaz jest oryginalny, ale warto na chwilę z kilku powodów. Po pierwsze, jest to Wielka Brytania, co oznacza poprawę brytyjskiego slangu młodzieżowego, a także naukę słuchania herbaty, scotch i różnych irlandzkich dialektów. Po drugie, serią jest komedia, co oznacza, że można docenić odgłos wszystkich żartów, które są często tłumaczone przez tłumaczy. 

  Veronica Mars

  Ciekawostka o uczennicy, która pomaga jej ojcu, prywatnemu badaczowi, badać. Z punktu widzenia poprawy języka, seria jest interesująca, ponieważ licealiści komunikują się w literaturze jako lauryści Nobla. 

  Miło mi zobaczyć! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz