Heart 245 0

3 najlepszych kanałów YouTube do nauki języka angielskiego przez Enguide

3 najlepszych kanałów YouTube do nauki języka angielskiego przez Enguide

Labirynty YouTube są niewyczerpane. Możesz poświęcić dużo czasu na wybór kanału wysokiej jakości z lekcjami wideo w języku angielskim. Pomożemy Ci uprościć proces wyboru. 

 • Labirynty YouTube są niewyczerpane. Możesz poświęcić dużo czasu na wybór kanału wysokiej jakości z lekcjami wideo w języku angielskim. Pomożemy Ci uprościć proces wyboru. Filmy lub seriale telewizyjne można oglądać w języku angielskim, ale przede wszystkim w trakcie nauki języka zaleca się zwrócenie uwagi na oglądanie filmów edukacyjnych. 

  English with Jennifer

  Jakościowy kanał, który pomoże Ci usystematyzować lekcje języka angielskiego i rozwijać podstawowe umiejętności językowe. Przyjemny nauczyciel, wysokiej jakości materiał edukacyjny, ciekawe lekcje - wszystkie te zalety kanału. Jennifer doradzi Ci, jak poprawić wymowa, jak szybko poprawić język mówiony, jak opanować gramatykę. Kanał będzie interesujący nie tylko dla uczniów języka angielskiego, ale także dla nauczycieli. 

  Learn English with Steve Ford

  Steve jest jasnym i interesującym nauczycielem z ponad 20-letnim doświadczeniem w edukacji. Dzięki temu lekcje języka angielskiego wydają się proste i zrozumiałe nawet dla początkujących. Jest to główna zaleta kanału: Lekcje Steve'a są interesujące i przydatne dla użytkowników dowolnego poziomu nauki języków obcych. Dołącz do tysięcy słuchaczy wykładów Steve'a - upewnij się, że jego lekcje są skuteczne. 

  Rachel's English

  Dobry kanał przeznaczony dla osób, które mają trudności z wymową. Rachel nauczy Cię, jak wymawiać słowa jak prawdziwi Amerykanie. Obejrzyj film co najmniej 30 minut dziennie, a wkrótce poczujesz, że wymowa znacznie się poprawiła. 

  Lekcje wideo i teoretyczne materiały doświadczonych nauczycieli pomogą Ci usystematyzować proces uczenia się języka angielskiego samodzielnie lub będzie doskonałym dodatkiem do programu kursów językowych lub z korepetytorem. 

  Życzymy powodzenia! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz