Heart 459 0

11 najlepszych piosenek dla dzieci do nauki angielskiego

11 najlepszych piosenek dla dzieci do nauki angielskiego
Twoje dziecko nie lubi lekcji angielskiego? Czy trudno jest sprzeciwić się czymś zbrojonego konkretnego argumentu «nudne!»? Oferujemy Państwu sposób na dywersyfikacja zajęć i uczynienie z dziecka miłości angielskiego - fajne piosenki dla dzieci. 
 • Twoje dziecko nie lubi lekcji angielskiego? Czy trudno jest sprzeciwić się czymś zbrojonego konkretnego argumentu «nudne!»? Oferujemy Państwu sposób na dywersyfikacja zajęć i uczynienie z dziecka miłości angielskiego - fajne piosenki dla dzieci. 

  Piosenki angielskojęzyczne - ogromna liczba, chcemy doradzić piosenki dla dzieci, które są słyszane przez wielu. Ich teksty są proste i łatwe do zapamiętania, radosne melodie pomogą rozweselić dziecko. Ale to nie wszystkie zalety piosenek do nauki języka angielskiego. 

  Uwaga: 

  • Teksty są szybko zapamiętane, więc dzieci uczą się nowego słownictwa i pamięci pociągu.
  • Powtórka piosenek pomaga zorganizować wymowy.
  • Przezwyciężana jest bariera językowa.
  • Poprawa zdolności do postrzegania informacji w języku angielskim przez ucho.
  • Teksty pomagają zapamiętać nazwy kolorów, liczb, pór roku, sportu.
  • Teksty pomagają zapamiętać idiomy mowy. 

  Oferujemy kilka piosenek, które mogą stać się stałym towarzyszami Twojego dziecka: 

  1. Hello! Nice day! 

  Śmieszna piosenka, do któ rej można tańczyć. Teksty są bardzo proste, dzieci szybko ją zapamiętują, a następnie śpiewają z przyjemnością. Wiele słów w piosence powtarza się, dzieci uczą się życzeń dobrego dnia, zapamiętują słowa grzeczności.

   2. Head, shoulder, knees and toes

  Ładowanie piosenek w języku angielskim. Dzieci mogą z łatwością uwikłane aktycznymi akcjami pod akompaniamentem muzycznym. Piosenka pomoże nie tylko zmienić typ aktywności w klasie, ale także poznać nazwy różnych części ciała i Miłej zabawy. Kto mówi, że ćwiczenie jest nudne? 

  3. What’s your name

  Idealna piosenka, która pomoże dziecku nauczyć się zwrotów potrzebnych podczas spotkania. Dzięki powtórkom dziecko niemal natychmiast zanawia słowa, które mają być użyte podczas spotkania z innymi ludźmi.

  4. Skinny marinky dinky dink

  Nazwa piosenki to nieprzetłumaczana gra słów, śmieszna bułka. Dzieci szybko zapamiętują słowa i uwielbiają je przykuwać. Piosenka jest o tym, jak dobrze jest kochać kogoś. Często jest to piosenka śpiewana na wszelkiego rodzaju święta. 

  5. Old MacDonald had a farm

  Piosenka, o której wielu słyszało – ma bardzo interesującą historię. Takie piosenki były popularne w XVIII wieku. Piosenka opiera się na licie zwierząt i graniu dźwięków, które tworzą. Dziecko będzie bardzo zainteresowane nauką się, że psy w Anglii koją zupełnie inaczej. 

  6. Alphabet sounds

  Piosenka dla tych, którzy już zaczęli uczyć się alfabetu. Czy trudno zapamiętać sekwencję angielskich liter? Problem został rozwiązany - wystarczy kilka razy posłuchać tej piosenki, a Twoje dziecko nie będzie się już męczyło śpiewać. 

  7. Ten little numbers

  It to mała piosenka dla wspinaczy matematycznych. Kolejność liczb dzieci powinny pamiętać automatycznie, przynieść wiedzę do automatyzmu często pomóc teksty i piosenki. Ten utwór to świetny przykład. 

  8. The Balloon Balloon Balloon Song?

  Zapamiętanie utworu. Dzieci uczą się nazw głównych kolorów i ich odcieni, zapamiętać, nauczyć się je rozpoznawać. Piosenka edukacyjna, przeznaczona dla dzieci w wieku 4-5 lat. 

  9. I can run

  Nazwy wszystkich rodzajów sportów i ćwiczeń powinny być również w słownictwie Twojego dziecka. It to ta piosenka pomoże mu je zapamiętać.

  10. We Wish You A Merry Christmas

  Jedna z najpopularniejszych piosenek na świecie, prawdziwy symbol Bożego Narodzenie. Twoje dzieci pokochają śpiewać go na choince lub śpiewać razem z bohaterów ulubionych kreskówek. Mówią, że ta piosenka karolu śpiewana w Anglii w 16 wieku. 

  11. Jingle bells

  Radosna melodyjna piosenka, której słowa przypominają dźwięk dzwonów. Od XIX wieku do nas przyjechała stara piosenka.

  Ucz się języka z dzieckiem z przyjemnością! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz