Heart 520 0

The Simpsons: Lekcje angielskiego z Homer i Marge

The Simpsons: Lekcje angielskiego z Homer i Marge
Popraw angielski mówiony z postaciami z serii «TheSimpsons». Podczas oglądania programu umiejętności językowe poprawiają się wraz z nastrojem. 
 • Popraw język angielski z postaciami z serii «The Simpsons»: Umiejętności językowe poprawiają nastrój. 

  Kilka słów o programie 

  Simpsons to prawdziwie legendarna rodzina. To na tyle złe, że wśród znajomych będziesz miał trudny czas znaleźć ludzi, którzy nigdy nie słyszał o Homer, Marge i ich niespokojnych dzieci.

  «The Simpsons» to mega popularna, najdłużej działała seria w historii amerykańskiej telewizji, która znana jest widzom z ponad 100 krajów. Ulubiony interrzut Homera Simpsona «D`oh!» Został włączony do słownika Oxford w języku angielskim. Według czasopisma «czas» «Simpsons» zostały uznane za najlepszy seriale telewizji XX wieku, a redakcja «Men's Health» o nazwie Homer Simpson filozof dekady.

  Wyliczanie wartości serii może być o infinity: 

  • Znaki, których nie można przeoczonych, z ich żywymi postaciami.
  • Niewyczerpany humor pokazu.
  • Wyśmiewanie najczęściej spotykanych stereotypów naszego społeczeństwa.
  • Szybka reakcja pisarzyków na wszelkie wydarzenia społeczne, polityczne lub gospodarcze na świecie. 

  Dzięki tej serii można również poprawić umiejętności w zakresie języka angielskiego. 

  Nauka angielskiego z pomocą serii «The Simpsons»: 

  Po pierwsze, seria jest bardzo interesująca. A wcześniej czy później będziesz chciał usłyszeć dowcipy głównych bohaterów bez udziału tłumacza. I to jest ogromna motywacja do poprawy języka angielskiego.

  Po drugie, główne postacie i ich sposób mówienia szybko się przyzwyczaiły, pamiętają charakterystyczne słowa, wyrażenia, idiomy każdej postaci. 

  Po trzecie, repliki postaci są krótkie, ekspresyjne i łatwo je zapamiętać.

  Po czwarte, mowa głównych bohaterów serii jest bogata w wyrażenia idiomatyczne, klisze i różne wypowiedzi, które pozwolą na jakościowe zwiększenie słownictwa.

  Po piąte, seria od dawna przystosowano do nauki języka angielskiego: Można ją oglądać z napisami (po polsku lub angielsku), online można znaleźć wiele ćwiczeń na temat «The Simpsons», a także - skrypty, na których można zapoznać się ze słownictwem przed obejściem odcinka. 

  Najważniejsze pozostaje - zająć wygodne miejsce przed ekranem i dostroić się do percepcji angielskojęzycznych dialogu. Życzymy powodzenia! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz