Heart 244

Seria Law & Order: prawniczy angielski, fascynująca fabuła, żywe przykłady pracy prokuratora i prawnika

Seria Law & Order: prawniczy angielski, fascynująca fabuła, żywe przykłady pracy prokuratora i prawnika

Jeśli potrzebujesz zwiększyć swój angielski prawnicze, oglądanie profesjonalnych serii jest świetnym pomysłem. Najważniejsze jest wybranie odpowiedniej serii. 

 • Jeśli potrzebujesz zwiększyć swój angielski prawnicze, oglądanie profesjonalnych serii jest świetnym pomysłem. Najważniejsze jest wybranie odpowiedniej serii. Aby wzbogacić słownictwo terminami prawnymi, oferujemy serię «Law & Order». 

  Kilka słów o serialu 

  Po pierwsze, seria jest mega sukcesem: 20 sezony, miliony widzów, międzynarodowe adaptacje, gry wideo oparte na serii, nagrody wszelkiego rodzaju, w tym «Emmy» - wszystko to mówi, że będziesz zainteresowany, aby śledzić wydarzenia «Law & Order». 

  Po drugie, fabuła oparta jest na historii o policjantach z wydziału zabójstw w Nowym Jorku i prokuratorach. Obie grupy przedstawicieli prawa ścigają przestępców najpierw na ulicach miasta, a następnie w sądzie. Dzięki temu będziesz miał okazję poprawić swoje rozumienie ze słuchu nowojorskiego slangu ulicznego i oficjalnego przemówienia biznesowego, nasyconego terminami prawniczymi i zwrotami. 

  Korzyści z serii:

  • Law & Order to seria proceduralna. A to oznacza, że ​​każdy odcinek to osobna historia, więc możesz zacząć oglądać od dowolnego sezonu.
  • Serial oparty jest na prawdziwych wydarzeniach, przedstawia sytuacje, które miały miejsce w postępowaniu sądowym lub przedprocesowym.
  • Aktorzy to native speakerzy, ich mowa jest dość wyraźna i ekspresyjna.
  • Przykładów wystąpień obrońców i prokuratorów w sądzie jest wiele.
  • Bardzo zróżnicowane słownictwo zawodowe. Można śledzić wydarzenia i dyskusje ze śledztwa prowadzonego przez detektywów, dyskusje w prokuraturze o akcie oskarżenia, procesy. 
   

  W ciągu 20 lat kręcenia filmu seria pokazała wiele zbrodni na ulicy Nowego Jorku, cechy systemu prawnego USA, przykłady luk w systemie żeglugi. W serii poruszone zostały tematy z zakresu przestępczości, motywów dla szeregowych zabójców i korupcji w instytucjach rządowych. Law & Order to klasyka gatunku przestępczego. 

  Bądź bardzo ostrożny, jeśli wiesz o swoim pragnieniu tego rodzaju filmów, w przeciwnym razie nie będziesz mógł oderwać się od ekranu aż do ostatniego odcinka sezonu 20. 

  Życzymy miłego oglądania! 

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz