Time2Talk kursy języka angielskiego

Przejdź do oficjalnej strony:

Aktywny nabór do grup i ceny na Maj

Wybierz biuro (razem 1 biuro)
Łucka, 20
Informacje o naborze do szkoł Time2Talk aktualizacja od 06.04.2022

O szkole Time2Talk

Angielski w Time2Talk to szkoła która sprosta wymaganiom najbardziej kapryśnych i wymagających uczniów. Jest to nowoczesna placówka która wysoki poziom nauczania łączy z przyjazną, domową atmosferą. Każdy kursant ma zapewnione indywidualne podejście swojego lektora, który powinien być dla niego mentorem na ścieżce poznania języka obcego. W Time2Talk nauczysz się przełamywać barierę językową, dowiesz się jak przeprowadzić konwersację po angielsku oraz jak wybrnąć z trudnych sytuacji gdy, na przykład, zapomnimy jakiegoś słówka. Tutaj znajdziesz wszystko, czego potrzeba do sukcesu w nauce angielskiego: motywację, wsparcie i pomoc. 

W ofercie znajdziemy kursy dla dorosłych, wszystkie z nich są wysokiej jakości zajęciami stworzonymi na miarę naszych uczniów. Staramy się, aby każdy kursant otrzymał dokładnie takie lekcje jakie są mu potrzebne aby rozwijać swoje zdolności językowe. Zajęcia grupowe to małe, kameralne spotkania do maksymalnie 6 osób. Każdy z uczniów może także sam zaproponować zmiany co do sposobu prowadzenia lekcji, tak aby była ona jak najlepiej mu pasująca. 

Pokaż więcej informacji o szkole

Przejdź do oficjalnej strony

time2talk.pl

Biura Time2Talk na mapie

 • Łucka, 20 Польша
  Warszawa, Wola, Łucka, 20
  М Rondo Daszyńskiego
  Teraz zamknięto

  ПН - ПТ: 8:00 - 20:30

Opinie

 • Edyta Sicińska
  Edyta Sicińska 27 Czerwiec 2019, 22:06
  Bardzo polecam szkołę. Fajnie ciekawie prowadzone zajęcia. Wiedza przekazywana w przystępny sposób. Bardzo fajne nauczycielki:) Gorąco polecam i do zobaczenia w kolejnych semestrach
  Wyświetl →
  Czytaj wszystkie opinie

  Darmowa lekcja próbna w Time2Talk

  Rozwiąż bezpłatny test i określ swój poziom

  Zapoznaj się z nauczycielami na pełnowartościowej lekcji

  39299 studentów zapisało się zapisz się na darmową lekcję z pomocą Enguide

  1 wyświetleń strony szkoły Time2Talk dzisiaj