Paroli kursy angielskiego online

Szkoła internetowa
Przejdź do oficjalnej strony:

Kursy i tseny v Paroli na Maj 2024

Szkolenia online
Czas
Wykładowca
zł/zajęcie
Informacje o naborze do szkoł Paroli aktualizacja od 30.03.2022

O szkole Paroli

Paroli działa od stycznia 2011 roku i zajmuje się nauką języków głównie przez Internet z wykorzystaniem komunikatora Skype. Paroli Uczy języka angielskiego na każdym poziomie zaawansowania i uczniów w różnym wieku. Zajęcia wirtualne prowadzone są z użyciem interaktywnych narzędzi, zawsze jednak w obecności lektora, który prowadzi zajęcia i monitoruje postępy uczniów. Lektorzy języka angielskiego szkoły Paroli są osobami młodymi i dynamicznymi, które w sposób swobodny korzystają z nowoczesnych technologii, a ich lekcje są ciekawe i efektywne. Od 2012 roku Paroli posiada status instytucji szkoleniowej, która prowadzi kursy językowe online dla firm i instytucji.
 
Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego przez Skype z Paroli?

  •  Uczniowie sami decydują, kiedy i jak często w tygodniu chcą mieć zajęcia online.
  • Paroli prowadzi zajęcia z języka angielskiego online indywidualnie lub w małych grupach dla osób prywatnych, firm i instytucji. Dostosowuje program kursu do każdego pracownika, a terminy zajęć są ustalane z uwzględnieniem godzin pracy pracowników. 
  • Bezpłatna lekcja próbna daje możliwość ocenić metodykę zajęć i ustalić potrzeby ucznia.
  • Uczeń nie traci czasu i pieniędzy na dojazd, co jest wygodnym rozwiązaniem w przypadku bardzo zajętych osób, lub osób mieszkających daleko od szkoły językowej.
  • Paroli nie prowadzi platformy do zdalnego nauczania. Zajęcia odbywają się w obecności lektora, więc uczeń nie zostaje sam ze sobą przed ekranem komputera. Lekcje są oparte na interakcji między lektorem i uczniem. 
  • Wykorzystywany w nauce komunikator Skype ma niewielkie wymagania ale korzystanie z innych narzędzi posiada pewne wymagania systemowe. W czasie lekcji używana jest aplikacja Wirtualna Klasa. 
  • Zajęcia online w Paroli przebiegają w przyjaznej i bezstresowej atmosferze.
  • Ceny kursów języka angielskiego online są zróżnicowane w zależności od tego, czy prowadzone są one indywidualnie, w parach czy małych grupach. Zajęcia z native speakerem są droższe. Każda lekcja trwa 60 min.
  • Wykwalifikowani lektorzy w sposób profesjonalny prowadzą zajęcia z języka angielskiego online i są w stanie sprostać wszystkim wymaganiom uczniów. 
Pokaż więcej informacji o szkole

Przejdź do oficjalnej strony

paroli.pl

Darmowe testy w Paroli

Rozwiąż bezpłatny test i określ swój poziom

Zapoznaj się z nauczycielami na pełnowartościowej lekcji

39299 studentów zapisało się zapisz się na darmową lekcję z pomocą Enguide

4 wyświetlenia strony szkoły Paroli dzisiaj