Opinie o kursach All Right Pro

9.2 od 10
Szkoła internetowa
Zweryfikowano
Enguide przejrzał dokumenty szkolne, certyfikaty nauczycieli i licencje uczniów
9.2 od 10
Szkoła internetowa
Zweryfikowano
Enguide przejrzał dokumenty szkolne, certyfikaty nauczycieli i licencje uczniów
Przejdź do oficjalnej strony:

Postawić ocenę szkole

Wykładowca

Ocenić pracę z wykładowcą, z którym się zajmujesz.
Ocenić od 1 do 10 Postawić ocenę wykłądowcy

Metoda szkolenia

Ocenić metodę szkolenia i jakość podręczników.
Ocenić od 1 do 10 Postawić ocenę metodzie szkolenia

Audytorium szkoleniowy (biuro)

Ocenić audytorium, w którym odbywają się zajęcia.
Ocenić od 1 do 10 Postawić ocenę biuru

Serwis

Postawić ocenę pracy administracji, serwisu w szkole.
Ocenić od 1 do 10 Postawić ocenę serwisowi

Ocena szkoły na podstawie 7 sprawdzonych opinii 9.2

Jak Enguide zbiera sprawdzone oceny

Zapisujesz się na lekcję próbną
Odwiedzasz szkołę
Otrzymujesz e-mail dla wystawienia oceny
Zostawiasz ocenę, ona wyświetla się w serwisie
Razem opinii – 7

 • Był (a) na lekcji 16 Marzec 2023, 14:34
  Ocena - 10
  Wykładowca 10.0
  Metoda szkolenia 10.0
  Audytorium szkoleniowy (biuro) 10.0
  Serwis 10.0
  Chcę podzielić się z Wami informacjami! Musiałem poprawić swój angielski, ale nie ma czasu ani możliwości na wizyty u nauczycieli lub kursy offline. Poszukiwania szkoły powiodły się, poradzono mi szkołę online Allrightpro. Bardzo wygodna platforma internetowa i forma edukacji, wszystkie moje życzenia co do grafiku i lektora są brane pod uwagę!!! A najważniejsze jest ciekawy proces uczenia się, tylko odpowiednie tematy i forma prezentacji materiału. Pozostałem szczęśliwy.
  • Był (a) na lekcji 19 Styczeń 2023, 22:34
   Ocena - 9.8
   Wykładowca 10.0
   Metoda szkolenia 10.0
   Audytorium szkoleniowy (biuro) 9.0
   Serwis 10.0
   Angielski jest najczęściej używanym językiem na świecie... Gdziekolwiek pójdziesz, znajdziesz ludzi mówiących po angielsku. Dlatego radzę wszystkim, którzy chcą uczuć się komfortowo w dowolnym miejscu na świecie, aby spróbowali tej szkoły online Englishdom.
   • Był (a) na lekcji 5 Styczeń 2023, 13:41
    Ocena - 10
    Wykładowca 10.0
    Metoda szkolenia 10.0
    Audytorium szkoleniowy (biuro) 10.0
    Serwis 10.0
    Uczyłam się angielskiego w szkole, w liceum, z korepetytorem i samodzielnie, ALE! za każdym razem, gdy potrzebowałam porozmawiać z anglojęzyczną osobą, moja wiedza się ukrawała i nie mogłam nic sobie przypomnieć. Dzięki moim przyjaciołom dowiedziałam się o szkole #Englishdom. Zaczęłam uczyć się przez wideo rozmowy z nauczycielką szkoły, Panią Margaritą. A moja wiedza stopniowo zaczęła być uporządkowana i przydatna. Niestety Pani Margarita opuściła szkołę, ale moja menedżerka szybko znalazła dla mnie nowego nauczyciela według moich wymagań. Pani Aneta mówi na zajęciach tylko po angielsku i dzięki jej uczę się myśleć po angielsku, poprawnie wyrażać swoje myśli podczas odpowiedzi na pytania, pisać poprawnie, uwzględniając zasady gramatyki i ortografii. Dlatego Englishdom inspiruje mnie do nauki angielskiego - mnóstwo dodatkowych materiałów na platformie pozwala trenować wszystkie umiejętności - słuchanie, pisanie, mówienie, czytanie, słownictwo. I jak wynik — moje osobiste osiągnięcie - B2
    • Był (a) na lekcji 21 Grudzień 2022, 18:46
     Ocena - 10
     Wykładowca 10.0
     Metoda szkolenia 10.0
     Audytorium szkoleniowy (biuro) 10.0
     Serwis 10.0
     Szkoła Englishdom online była w stanie mnie zainteresować. Lubiłem odrabiać lekcje, więc mogłam poświęcić na nie kilka godzin dziennie. Ćwiczenia mają na celu naukę poprawnego tworzenia zdań i wykorzystania wiedzy z zakresu gramatyki, używania nowych słów. Wszystko jest wyjaśnione bardzo jasno. System motywacyjny - oceny (dzienne, tygodniowe, cały czas) dodaje dodatkowych emocji. Najważniejsze, że podobał mi się format online z nauczycielem. Moim celem był powrót do poprzedniego poziomu angielskiego, który został zapomniany. Teraz mam pełnoprawnego intermediate, nie bez pomocy Englishdom.
     • Był (a) na lekcji 14 Grudzień 2022, 15:07
      Ocena - 10
      Wykładowca 10.0
      Metoda szkolenia 10.0
      Audytorium szkoleniowy (biuro) 10.0
      Serwis 10.0
      Pół roku temu te słowa wywoływały u mnie strach, zdenerwowanie, zwątpienie w siebie i panikę. Rodzice opowiadają, że w przedszkolu chowałam się w szafie, żeby nie chodzić na lekcje angielskiego. Ten lęk i niepewność towarzyszyły mi przez szkołę i studia. Jednak po kolejnym wyjeździe za granicę stanowczo stwierdziłam, że czas zająć się językiem angielskim. Wybrałam dla siebie szkoły internetowe. Rozważałam trzy opcje i zdecydowałam się na Englishdom. Dziewczyna, która prowadziła lekcję wprowadzającą, po prostu zakochała się w platformie. Lekcja była łatwa, platforma z dotykowymi ilustracjami szalenie przyjazna i rodzima, ogólnie rzecz biorąc, znalazłam to, co chciałam i wcale nie żałowałam. Przy drugim podejściu znalazłam "swoją" nauczycielkę, wspaniałą Sofię. Ta osoba zamieniła moje zajęcia z angielskiego w ekscytującą rozrywkę. Wymyślam i piszę dziwne historie po angielsku, a potem je testujemy i śmiejemy się tak bardzo, że budzę męża. Dyskutujemy o moim cosplayu, o tym jak zrobić sukienkę z męskiej koszulki i o tym, które wino jest lepsze. Pracujemy nad moją wymową, ale czasem mam wrażenie, że powinnam zostać za to uduszona. Ale Sofia mnie poprawia, śmiejemy się i wciąż się poprawiamy. Sofia, jesteś wspaniała i tak bardzo Cię uwielbiam! Jaki jest wynik? Angielski daje mi teraz ciekawość, pracowitość, zabawę, nadzieję i odrobinę dumy. Bo, do cholery! Zrobiłam to! Nie tylko rozwinęłam swój angielski mówiony, ale ostatnio powtórzyłam swój test na poziom angielski i dostałam intermediate! (tu akurat skakałam pod sufit). Aby odnieść sukces w języku angielskim nie wystarczy mieć chęci, potrzebne jest również odpowiednie narzędzie, jakim jest Englishdom.
      • Był (a) na lekcji 6 Grudzień 2022, 13:46
       Ocena - 10
       Wykładowca 10.0
       Metoda szkolenia 10.0
       Audytorium szkoleniowy (biuro) 10.0
       Serwis 10.0
       Trzy miesiące temu rozpocząłem naukę w Englishdom. W tym czasie poprawiłem swój poziom angielskiego, poznałem nowe słowa, zrozumiałem gramatykę i zacząłem oglądać filmy po angielsku. Wszystko to udało mi się zrobić dzięki kursowi i codziennie zaplanowanym zadaniom.
       • Był (a) na lekcji 26 Listopad 2022, 12:54
        Ocena - 10
        Wykładowca 10.0
        Metoda szkolenia 10.0
        Audytorium szkoleniowy (biuro) 10.0
        Serwis 10.0
        Opinie o moich studiach w Englishdom. Mam za sobą już 9 lekcji z nauczycielem online i mogę śmiało powiedzieć, że przy niezależnych opcjach nauki angielskiego nadal zmagałabym się z tematami "coffee or tea". Na platformie Englishdom można wybrać pakiety tematyczne potrzebnych słówek, a z nauczycielem angielskiego pogłębiamy każdy temat w kierunku mojego zawodu. Miałam szczęście wybrać tę platformę, która uczy zgodnie z metodologią Cambridge University Press (ich podręczniki były najskuteczniejsze podczas moich studiów).

        Darmowa lekcja próbna w All Right Pro

        Pełne lekcje online z lektorem w grupie

        Ćwicz wygodnie na komputerze lub smartfonie. Oszczędzaj czas podróży

        39314 studentów zapisało się zapisz się na darmową lekcję z pomocą Enguide

        1 wyświetleń strony szkoły All Right Pro dzisiaj