SayHello kursy języka angielskiego

Darmowa lekcja próbna w SayHello

Rozwiąż bezpłatny test i określ swój poziom

Zapoznaj się z nauczycielami na pełnowartościowej lekcji

37708 studentów zapisało się zapisz się na darmową lekcję z pomocą Enguide

1 wyświetleń strony szkoły SayHello dzisiaj

Aktywny nabór do grup i ceny na Maj

Wybierz biuro (razem 1 biuro)
Domaniewska, 37A
Informacje o naborze do szkoł SayHello aktualizacja od 13.04.2022

Warunki do nauki

 • Dostępność zajęć z native USA, Kanada
 • Start szkolenia Tygodniowo
 • Opłata Za kurs

O szkole SayHello

Szkoła SayHello prowadzi swoje zajęcia w różnej gamie języków, w tym kursy angielskiego. Oferta przewiduje zajęcia prowadzone online jak i w domu, na żądanie klienta. Nauka jest prowadzona w przyjaznej atmosferze, nauczyciele robią tłumaczą język w jasny i prosty sposób tak aby każda lekcja była przyjemnością. Brak dyscypliny jest nadrabiany poprzez angażowanie ucznia w zajęcia dzięki motywującego podejścia kadry nauczycielskiej.

Zajęcia prowadzone są indywidualnie, każdy klient znajduje się pod opieką lektora który indywidualnie określa metodę i technikę nauki, pasującą do klienta a nie do grupy. Nauka nastawiona jest na szybkość i efektywność, słuchacze powinni w szybkim tempie opanować podstawy komunikacji w języku angielskim i skutecznie uczyć się z materiałów przygotowanych przez kadrę nauczycielską. Dla osób, które lepiej uczą się w grupie, przewidziane zostały specjalne zajęcia grupowe. Oferta zakłada możliwość wyboru nauki z native speakerem oraz możliwość dostosowania słówek w danym kursie do zawodu jaki wykonuje kursant.  

Pokaż więcej informacji o szkole

Przejdź do oficjalnej strony

sayhello.com.pl

Biura SayHello na mapie

 • Domaniewska, 37A Польша
  Warszawa, Domaniewska, 37A
  Teraz zamknięto

  ПН - ПТ: 8:00 - 18:00

Opinie

 • Krzysztof
  Krzysztof 10 Kwiecień 2019, 09:28
  W szkole językowej SayHello uczę się angielskiego od 4 lat. Wiele wyniosłem z zajęć i jestem zadowolony, że wybrałem właśnie tę szkołę, którą chętnie poleciłbym znajomym i rodzinie ze względu na wysoki poziom nauczania, jak i przemiłą atmosferę:)
  Wyświetl →
  • Snizhana
   Snizhana 2 Kwiecień 2019, 07:16
   Szkoła - super. Mam zajęcia z języka angielskiego z native speakerem I jestem bardzo zadowolona ze współpracy z szkołą. Najlepszą opcją jest to że możesz sam sobie wybrać miejsce zajęć czy to w domu czy to w szkole a nawet w kawiarni.
   Wyświetl →
   Czytaj wszystkie opinie