Nawijka kursy języka angielskiego

Przejdź do oficjalnej strony:

Aktywny nabór do grup i ceny na Lipiec

Wybierz biuro (razem 1 biuro)
Jagiellońska, 3
Informacje o naborze do szkoł Nawijka aktualizacja od 22.04.2022

Warunki do nauki

 • Dostępność zajęć z native bez głośników
 • Opłata Za kurs

O szkole Nawijka

Nawijka – to znacznie więcej niż szkoła językowa!

Uczymy angielskiego , hiszpańskiego, chińskiego, rosyjskiego, niemieckiego i francuskiego.

Zajęcia prowadzimy w oparciu o najlepsze wzorce i autorskie programy, wykorzystujemy nowe technologie i czerpiemy z tradycyjnego dorobku.

Jesteśmy akredytowanym centrum nauczania metodą Teddy Eddie. Teddy Eddie to zajęcia dla najmłodszych dzieci od 2 do 7 lat. W czasie zajęć czas spędzamy wesoło i uczymy się jednocześnie – prawdziwiego żywego języka – bogatego słownictwa zawsze w zdaniach.

Organizujemy półkolonie - pełne atrakcji i przygód, a także intensywne kursy przedwyjazdowe - dla turystów i podróżników, którzy marzą by w ostatniej chwili doszlifować swoje umiejętności.

Zawsze pracujemy w przyjaznej atmosferze, pragniemy, by nasi kursanci czuli się dobrze, a edukację kojarzyli ze wszystkim, co najlepsze. Jesteśmy dumni z tego, że udało nam się stworzyć miejsce, w którym wypracowaliśmy innowacyjne metody nauczania, a wiedza przyswajana jest u nas w sposób bezstresowy, szybki i efektywny.

W Nawijce wiemy, że każda chwila jest dobra by poszerzać zaintersowania i umiejętności. Oferujemy bogaty pakiet zajęć dodatkowych z dziedziny nauk ścicsłych (robotyka, programowanie, matematyka), kultury i sztuki – oferujemy zajęcia już dla najmłodszych. Do dyspozycji naszych uczniów i gości oddajemy bogato wyposażoną bibliotekę, a w niej mądre i ciekawe nowości wydawnicze, piękne książki dla dzieci i szeroki wybór prasy – po angielsku, hiszpańsku i po polsku.

Nawijka to komfortowe miejsce nauki, ale również kawiarnia, w której czas płynie kreatywnie i rozwojowo, przy doskonałej kawie i pysznym cieście. Dla maluchów mamy kącik zabaw pełen atrakcji i fantastycznych książeczek, do pierwszego kontaktu z najlepszą literaturą. 

Pokaż więcej informacji o szkole

Przejdź do oficjalnej strony

nawijka.com

Biura Nawijka na mapie

 • Jagiellońska, 3 Польша
  Warszawa, Praga-Północ, Jagiellońska, 3
  М Stadion Narodowy
  Teraz zamknięto

  ПН - ПТ: 9:00 - 20:00

  Saturday: 9:00 - 14:00

Darmowa lekcja próbna w Nawijka

Rozwiąż bezpłatny test i określ swój poziom

Zapoznaj się z nauczycielami na pełnowartościowej lekcji

39440 studentów zapisało się zapisz się na darmową lekcję z pomocą Enguide

2 wyświetlenia strony szkoły dzisiaj