Heart 11733 0

12 najlepszych piosenek dla dzieci do nauki języka angielskiego

12 najlepszych piosenek dla dzieci do nauki języka angielskiego

Czy Twoje dziecko nie przepada za lekcjami angielskiego? Czy trudno jest przeciwstawić się wzmocnionemu, konkretnemu argumentowi „Nudne!”? Oferujemy Ci sposób na urozmaicenie zajęć i zakochanie dziecka w angielskich zabawnych piosenkach dla dzieci.

 • Czy Twoje dziecko nie przepada za lekcjami angielskiego? Czy trudno jest przeciwstawić się wzmocnionemu, konkretnemu argumentowi „Nudne!”? Oferujemy Ci sposób na urozmaicenie zajęć i zakochanie dziecka w angielskich zabawnych piosenkach dla dzieci. 

  Istnieje ogromna liczba piosenek w języku angielskim, ale chcemy doradzić w sprawie piosenek dla dzieci, które słyszą wielu. Ich teksty są proste i łatwe do zapamiętania, zabawne melodie pomogą rozweselić dziecko. Ale to nie wszystkie zalety piosenek do nauki angielskiego. 

  Uwaga: 

  • Słowa piosenek są szybko zapamiętywane, dzięki czemu dzieci uczą się nowego słownictwa i trenują pamięć
  •  Powtarzanie utworów wielokrotnie przyczynia się do lepszej wymowy
  •  Przełamuje barierę językową
  •  Zwiększa zdolność odbierania informacji w języku angielskim ze słuchu
  •  Teksty szkoleniowe pomagają zapamiętać nazwy kolorów, liczb, pór roku, sportu Teksty pomagają zapamiętać idiomy mowy 

  Oferujemy kilka piosenek, które mogą stać się stałymi towarzyszami Twojego dziecka: 

  1. Hello 

  Piosenka dla najmłodszych dzieci, które dopiero zaczynają się uczyć języka angielskiego. W tekście piosenki jest tylko kilka zwrotów: powitanie i przyjazna odpowiedź. Dzieci szybko zapamiętują słowa i śpiewają je z przyjemnością. 

  2. Hello! Nice day!

  Zabawna piosenka do tańca. Tekst jest bardzo prosty, dzieci szybko go pamiętają, a następnie z przyjemnością śpiewają. Wiele słów w pieśniach się powtarza, dzieci uczą się życzeń dobrego dnia, pamiętają słowa grzeczności. 

  3. Head, shoulder, knees and toes

  Aktywna piosenka w języku angielskim. Łatwo jest oczarować dzieci energicznymi akcjami i akompaniamentem muzycznym. Piosenka pomoże nie tylko zmienić rodzaj aktywności podczas lekcji, ale także nauczyć się nazw różnych części ciała i dobrze się bawić. Kto powiedział, że ładowanie jest nudne? 

   

  4. What’s your name 

  Idealna piosenka, która pomoże Twojemu dziecku nauczyć się niezbędnych zwrotów. Dzięki powtórzeniom dziecko prawie natychmiast pamięta słowa, których należy użyć, spotykając innych ludzi. 

  5. Skinny marinky dinky dink 

  Nazwa piosenki to nieprzetłumaczalna gra słów, zabawna gra słów. Dzieci szybko zapamiętują słowa i uwielbiają je nucić. Piosenka opowiada o tym, jak dobrze jest, gdy kogoś kochasz. Często ta piosenka jest wykonywana na wszystkich wakacjach. 


  6. Old MacDonald had a farm

  Piosenka, o której wielu słyszało, to bardzo interesująca historia. Podobne piosenki były popularne w XVIII wieku. Piosenka opiera się na listowaniu zwierząt i odtwarzaniu dźwięków, które wydają. Dzieciak bardzo zainteresuje się tym, że psy w Anglii szczekają w zupełnie inny sposób. 

  7. Alphabet sounds

  Piosenka dla tych, którzy już zaczęli uczyć się alfabetu. Czy trudno jest zapamiętać ciąg liter angielskich? Problem został rozwiązany - wystarczy kilka razy posłuchać tej piosenki, a dziecko nie będzie zmęczone śpiewaniem jej raz po raz. 

  8. Ten little numbers 

  Piosenka dla zdobywców matematycznych wysokości. Sekwencja liczb, które dzieci powinny pamiętać automatycznie, aby przynieść wiedzę do automatyzmu często pomaga wierszykom i piosenkom. Ta piosenka jest świetnym przykładem. 

  9. The Balloon Balloon Song?

  Dzieci uczą się nazw podstawowych kolorów i ich odcieni, pamiętajcie, uczcie się je rozpoznawać. Piosenka edukacyjna przeznaczona dla dzieci w wieku 4-5 lat. 

  10. I can run 

  Nazwy wszelkiego rodzaju sportów i ćwiczeń powinny również znajdować się w słowniku Twojego dziecka. Ta piosenka pomoże mu je zapamiętać.   

  11. We Wish You A Merry Christmas

  Jedna z najpopularniejszych piosenek na świecie, prawdziwy symbol świąt Bożego Narodzenia. Twoje dzieci lubią śpiewać je na choince lub śpiewać razem z bohaterami swoich ulubionych kreskówek. Mówią, że ta kolęda została zaśpiewana w Anglii w XVI wieku. 

  12. Jingle Bells

  Zabawna melodyczna piosenka, której słowa przypominają dzwonienie dzwonów. Piosenka jest stara, przyszła do nas z XIX wieku, jej autorem jest James Lord Pierpont. 

  Sponsored by English Content Marketing Agency – Storycare.io

 • Pomożemy Ci wybrać kursy języka angielskiego w Twoim mieście!

  Komentarze


   Dodaj komentarz